Skocz do zawartości

Podążanie z obiektem.


Kychu

Rekomendowane odpowiedzi

Robiłem w Gm chyba z milion razy miałem roczną przerwe i klęska ściągnąłem gm 7.0 i nie pamiętam nic + inny gm i wogóle nie czaje tego programu. Pamiętam miałem kiedyś na mój problem przykłąd, ale nie mam już. Jak zrobić, żeby ekran podążał za obiektem (np samochodem lub ludzikiem idącym od boku)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Proste jak masz rooma to wybierz opcje viev i na dole jest object follow (jeszcze zaznacz ,,enabla to use vivev'' i na dole ,,visible when room starts'')

 

---------------------------------------------------------------------------

EDIT: Nie jestem analfabetą, po prostu szpieszy mi się

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mówię, ze jestem dobry, ale dużo pracowałem. Popatrz na starsze daty, trochę tych postów nabiłem więc co nieco się nauczyłem (rok może przesadziłęm) a z tego co pamiętam to ty też nieraz mi pomagałeś.

 

Holender coś nie działa ja pieprze muszę poszukać starszego Gm bo ten sie niby nie różni a nie mogę się połapać. A może ma ktos spolszczenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kurde, spoleszczenia nie ma. Chyba że tłumaczenie helpa chcesz se czytnąć, to na stronie GMC :P .

A jesli chodzi Ci o vievs, to w ogóle temat troszke niżej xD..

Zakłądka Vievs --> zaznacz te dwie opcje --> Daj podążanie za Twym bohaterem czy co tam masz --> Vbor na 320 Hbor na 240

Ludzie, szukanie nie boli O_o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz jeszcze zaznaczyć w File "Advanced Mode" :P I w object following w zakładce views gracza... A vbor i hbor muszą być połową szerokości i długości rooma, inaczej nie będzie efektu centralnego umieszczenia gracza w screenie...

 

@Crash: Ej, wiesz, że Twoja sygna jest prawie identyczna do takiej jednej z double postingiem ?? xD Tylko tam jeden koleś mówił "Heh, idę spamować forum", a drugi "Ej ! To jest nabijacz double postów ! Jedziemy nabijaczy double postów !", a trzeci wyskoczył i załatwił tego pierwszego i na końcu napis "JEDZIEMY NABIJACZY DOUBLE POSTÓW" i stąd to się wzięło :D To taki offtopik maly :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...