Skocz do zawartości

Tanie domeny


Szymek

Rekomendowane odpowiedzi

A ja bym się chciał dowiedzieć gdzie można znaleźć jakieś naprawdę tanie servery dedykowane na których mógł bym mieć odpalony server programu 24/7. Ale naprawdę tanie i nie muszą być dobre :P

 

EDIT:

Dobra dedykowany znalazłem a teraz chciał bym jakieś linki do szybkich baz MySQL najlepiej darmowych!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

@Szymek:

Co to znaczy z dużą ilością subdomen? Je to sobie sam tworzysz w dns'ach i nie ma żadnych limitów.

 

@Pieter:

Naprawdę mówisz o serwerze dedykowanym a nie np. koncie www? Na dedyku, to se własną bazę danych stawiasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak o dedykowanym... Stawiam server pod grę... A mógł byś mi jakiś server mysql pod linuxa zapodać?

 

Serwer SQL, a raczej Serwer Baz Danych, to program który przechowuje uporządkowane informacje w bazie danych i przekazuje ich treść klientowi, a on sam może je zmodyfikować z odpowiednimi prawami (Np. Wchodząc na forum tak naprawdę możemy zrobić z bazą wszystko, wystarczy znaleźć dziurkę w kodzie i wrzucić tam polecenie SQL), i to jest zwykłym procesem a nie wielgachnym serwerzyskiem z pięcioma procesorami i dziesięcioma twardymi dyskami. :P

 

(Taki serwerek jest w niemal każdym pakiecie hostingowym i dedykach.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...