Skocz do zawartości

Koniec z klockami


Sylwester

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

No i? ;) Przejrzyj artykuły na stronie, a jak Ci to nie pomoże, to musisz czekać na polską dokumentację. Fajnym sposobem jest jeszcze przekładanie klocków na skrypty i zaznajomienie się jak co się robi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajnym sposobem jest jeszcze przekładanie klocków na skrypty i zaznajomienie się jak co się robi.

 

Jeśliś leń :P to:

Taki programik, co przekłada klocki na skrypty, nazywa się Action Decoder :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro masz amerykańskich raperów w avatarze, to rozumiem, że znasz angielski i rozumiesz co oni nawijają, to problemów z odczytaniem helpa nie powinieneś mieć. Bo chyba tylko ja słucham muzyki której słów nie rozumiem w wielu przypadkach ^^ .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie tylko Ty Marmot, nie tylko Ty... :)

 

Polecam Ci więc Proxx Action Decodera połączonego z regularnym tłumaczeniem sobie helpa. Wiesz, jak po takim czymś angielski "wchodzi"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh...w avatarze miałem O.s.t.r nie sądze ze jst z ameryki

Angielski znam ale lepiej mieć coś po polsku...zawsze się może zdarzyć że nie znam jakiegoś słowa

Jest jakies spolszczenie do tego?

Translator

A jeszcze lepsza zabawa jest z szukaniem slowek w slowniku Polsko-angielskim (i na odwrot)... Mozna przez przypadek znalezc jakies fajne slowko :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta jasneee :P

 

Hah, chyba se zmienię avatara na fotę jakiegoś czarego amerykańskiego rapera :P

 

Polecam Ci więc Proxx Action Decodera połączonego z regularnym tłumaczeniem sobie helpa. Wiesz, jak po takim czymś angielski "wchodzi"?

Chyba dlatego, że jest ten program jest aż tak badziewny, że musisz sam se tłumaczyć ze słownika każde słówko, przy okazji je sobie utrwalając ... xDDD

 

A wchodzi to ci może wiesz co ... :3 (bez obrazy - serio :P)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszyscy mówicie że klocki są tylko dla początkujących.

Mnie już się znudziły.

 

A ja lubię klocki akurat ;). Do najprostszych rzeczy są bardzo szybkie i wygodne w użyciu. No i automatycznie tworzą bardzo przejrzysty zapis.

 

To nie jest tak, że w klockach tkwi jakieś zło i są tylko dla n00bków. Powstały dla wygody użytkownika i można ich spokojnie używać, jeśli Ci to odpowiada. Oczywiście ogromnym błędem było by ograniczać się tylko do nich - wiele funkcji nie obsługują (lub obsługują w mniejszym stopniu).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...