Skocz do zawartości

Polecam się!


Ranmus

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

To jest temat zastępczy do poprzedniego, którego pierwotnie autorem był Vaster. Przez pomyłkę usunąłem całą treść, wywalając śmieciowe posty. Może to i dobrze, bo tam się zrobił zbyt duży syf przez te kłótnie. :) Vaster, zapodaj te swoje grafiki jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To ja proszę o wykonanie kilkunastu różnych, szczegółowych stickmenów (ludzika+kilkanaście stick potworków), najlepiej z ładnymi, naturalnymi animacjami (stąd trudność). Gotowe prace Vaster prześlij na adsterg@gmail.com

 

Średni rozmiar: sz:32 w:64, jeżeli sobie nie poradzisz, to mogą być dwukrotnie mniejsze.

Będę Ci wdzięczny, no i oczywiście czeka honorowe miejsce w credits. Jak to za mało, to możemy pogadać za pośrednictwem PM...

 

A...i przepraszam za moją ewentualną natarczywość w poprzednim temacie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej xD mi ostatnio są identyczne grafiki potrzebne xD ale mi nie idzie za ciekawie jak sam je tworze, talentu graficznego nie mam za grosz xD.

44f5892dd5c8fc8a.png

Także chciałybm przeprosić za moje bardzo agresywne zachowanie w poprzednim topicu. Na mój niezwykle zły humor i ogólne atakujące zachowanie złożyło się wiele czynników których wymieniać tu nie ma sensu.

Ja ci tylko dam małą rade: Jak ktoś prosi cię o grafe to sie nie śpiesz by oddac mu obiekt zlecenia jak najszybciej, zamiast robic wszystko w 2h posiedz nad tym 1-2 dni, nie oddawaj odrazu po skonczeniu, przyjzyj sie, moze cos jeszcze poprawisz lub zmienisz. Mów mi wójek dobra rada xD. Joke.

PS:Zaopatrz się w coś lepszego niż paint, to ułatwia życie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje Ranmus teraz mam sząsę się wykazać na nowo a wszystkie poprzednie zlecenia odwołuję

 

 

adster ok pszyjmuję przeprosiny

 

pablo dzięki za rade napewno to wykorzystam

 

 

macie to jak w banku biorę się do pracy

 

a poradź mi jeszcze jakiego programu warto urzywać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

możebyć takie coś (animacyjka)

 

27057685ia8.gif

 

tyle że nieumiem zrobić żeby na forum się ciągle powtarzała

 

niemoge tego zrobić sticman mi niewychodzi

 

może moge jakoś inaczej pomuc

 

a i nieproście mnie o sticmany bo to trudne zrobić animacje z patyczkowym ludzikiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro nie potrafisz zrobić stickmana z ładnymi animacjami, to nawet ładne są te kulki, co w poprzednim temacie pokazałeś (mają swój styl). Jak masz czas, to zrób takiego kulkowego bohatera i tak z 8 przeciwników. Jeżeli sobie nie poradzisz z animacjami, to możesz je sobie odpuścić.

 

I dzięki za avatara :) Zapiszę sobie go na dysku...na pamiątkę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hejka! Proszę, zrobisz mi animacje psów do mojej gry? Ale nie będę Ci

mącił w głowie. Poszukaj w "dema gier (...)" i wpisz "wyszukaj: Skodi i Lawia" lub ściągnij tą grę z mojego uploadera (a raczej z foldera w nim).

 

Byłbym wdzięczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...