Skocz do zawartości

Przechwyć film (obraz z filmu)


Matthew

Rekomendowane odpowiedzi

Lol, zapomnieliście o wspanialym, Windo-darmowym, komercyjnym legalnym programiku od naszej cudownej firmy Microsoft®© jakim jest Movie Maker ! To na prawdę niesamowity programik, w którym możecie praktycznie zrobić prawie dosłownie wszystko ! Z robieniem screenshot'ów z filmików także :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol, zapomnieliście o wspanialym, Windo-darmowym, komercyjnym legalnym programiku od naszej cudownej firmy Microsoft®© jakim jest Movie Maker

Yeah! Movie Maker rox! Według mnie jest to jeden z najlepszych programów tego typu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jemu chodziło o przechwycenie klatki z filmu do pliku z grafiką. Najlepiej zaopatrz się w specjalny program do screenshotów (np. Corel Capture), albo skorzystaj z opcji zrzucenia klatki z odtwarzaczy, taka opcja jest chyba w Media Player Classic i VLC Media Player.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@<numerki a później "el", z takim jakimś typem w avatarze, bodajże z Prince of Persia :3>: Aparat cyfrowy nie może zapisać filmu w Quick Time'ie oO, chyba że masz taki wypasiony xD On po prostu zapisuje to do *.mov albo *.3gp albo *.qtm, a tych formatów nie może Movie Maker odtworzyć... Skombinuj se jakiś konwerter i przekonwertuj te pliki no i masz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@<taki koleś co beszta gry o smokach które roxują (a ja tak przypadkowo se taką nazwę wziąłem), z numerkami i "el" w nazwie i tym cwelusiem w avatarze... =3>: Bo mnie wychowali na Microsoft®© i wiesz - nawyki i przyzwyczajenia z dzieciństwa xD I se czasem płaczę cicho i szlocham jak ktoś tu mi MS®© obraża... ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparaty mają obsługę *.mov, ale zapisywane są one w kompresji JPEG, co oznacza, że jedna klatka = jeden plik jpg, połączone w jeden plik *.mov. Normalne pliki *.mov wykorzystują kompresję Sorenson Video, która jest naprawdę dobrą kompresją i wydajną ;p . Pliki *.mov możesz obrobić na 100% w Adobe Premiere i na 99% w VirtualDub (bądź jakiejś z jego modyfikacji).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Łał, ja nigdy do 90% nie doszedłem... oO Ale z ciebie numerek xD Aha Marmot, żebyś się nie gniewał, to możemy przenieść ten spam na shoutboxa :3 Hehe, :D taki joke... Chociaż kto wie... A ja nic nie mówię !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...