Skocz do zawartości

Z wewnętrznego na zewnętrzne IP


piotrex1995

Rekomendowane odpowiedzi

No to odinstaluj albo przeinstaluj firewalla, jak chcesz xD (tak wiem, znów coś palnołem xD)

 

Chłeps, istnieje ogólne twierdzenie, że no-ip to są noobowe servery (zaznaczam: OGÓLNE - nikogo nie chcę obrażać :P) ale róbta jak chceta, chociaż niezawodność no-ip.com sprawdza się tylko na OTS-ach... Może stąd to twierdzenie :D

 

OTS to znaczy "Open Tibia Server", czyli otwarty server Tibii, czasem dedykowany, a głównie to taki, na którym umieszczasz własną mapkę, potwory, itemy, zwiększasz ilość dostawanego expa, itp, wszystko po to, aby ludzie grali na nim z chęcią :P

 

Co do routera... To jak to, nie wiesz czy masz czy nie ??!! Toż to najprostsze co może być, nie można go mieć nie wiedząc o tym ! Masz modem ? To wiesz co to jest. Router to jest takie coś, co przekazuje sygnał internetowy dalej, taki jakby przedłużacz albo rozdzielnik dla sieci, wygląda podobnie jak modem, ale czasem też ma antenkę jeśli jest bezprzewodowy i zazwyczaj sporo kabli z tyłu - jeden do modemu, jeden do sieci, jeden do kompa, drugi do kompa itd... Chyba wiesz już o co chodzi... xD

 

Aha, i co, jednak trza se było Viste mieć, żeby nie mieć problemów z firewallami i osłonami sieciowymi... Bo w tym akurat jest niezła, przynajmniej w ich konfiguracji (bo o skuteczność to różne plotki chodzą, ja nie mam nic do Visty, ani nie narzekam... -.-) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...