Skocz do zawartości

Killer RC2


Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Killer

 

Gatunek: strzelanka

 

Opis: Rozwal wszystko co się rusza i dojdź do teleportu (napewno go zauważysz xD). Jesteś "killerem" i musisz przedrzeć się przez słabszą ochronę, aby dojść do teleportu (którego pilnuje mocniejsza ochrona). W grze są kody (cheaty) w pliku kody.txt. Nie czepiajcie się grafiki i menu"instrukcja" bo to w końcu wersja testowa. Jest 6 lvl'i. W pełnej dam różne typy broni wypadające z zabitych, muze, dźwięki, inne menu i oczywiście grafe (ta mi jeszcze została z "labiryntu").

 

Download: Killer RC2

 

Rozmiar pliku: zip 1,17 MB

 

Autorzy: Kamil321

 

Screeny: 1 2

 

Sterowanie: chodzenie - strzałki/wasd, strzał - LPM

 

 

 

EDIT: Jest wersja RC2,5. Poprawiona grafa, chodzenie na skos, nowy przeciwnik. Nie do przejścia, ale zobaczcie. DOWNLOAD

 

EDIT2: Przcuje nad The Killer 3 xD będzie wszystko co napisałem. Mam nadzieję, że się spodoba :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Akhem... Cóż, dam komenta:

 

Taka na krótszą metę to może być niezła dla n..ewbies... Brak dźwięku... Grafika ludków do bani... Zbyt mała rozdzielczość ekranu... Nie ma chodzenia na skos, co by się tu przydało... Te błyski teleportu powodują padaczkę...

 

Ale na dobry początek daję ci 5-/10 (z takim malutkim minusikiem xD)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Całkiem strawne. Jeśli spełnisz swoje obietnice które podałeś w pierwszym poście to będzie to dobra gra. Ale mam jedno zastrzeżenie, mianowicie poziomy są trochę nudne. Powinieneś je bardziej urozmaicić, bo ciągłe poruszanie się w dół planszy i zabijanie po drodze przeciwników jest nieco nudne, po prostu je poszerz, to jest moja sugestia. Zgadzam się również ze spyro, powinieneś dodać poruszanie po skosie.

Życzę Ci powodzenia w pracy nad twoją grą. Pozdro.

 

Moja ocena 6.5/10

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko ok, ale nie mam sprite'ów (a grafik ze mnie jak z koziej d*** trąba...), więc dajcie mi jakieś namiary na kupę sprite'ów ale takich z widoku z góry. Mam też duuuży kłopot. Jak w spricie ustawic punkt kontrolny (ten krzyżyk w opcjach sprita) tak żeby się zmieniał wraz z każdą klatką. Chodzi o to, że mam strzelanie zrobione tak, że pocisk się tworzy w x/y mojego hero i "krzyżyk" musi być na środku, bo pkt kontrolny się nie obraca i kulka by raz wylatywała z pistoletu, a raz z pleców... a ja chce żeby np. wylatywała z lewego oka :D zawsze jak sie obraca. Chodzenie po skosie już zrobiłem, ale wrzuce dopiero jak RC3 (prawie finalna) tzn. finalna, ale jeszcze zobaczycie co do poprawki. Uhh ale się rozpisałem :sp_ike: ... Pomożecie??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieeelkie dzięki Morgo za buttonki do menu. Dalej jednak nie mam spritów... Dla posiadaczy foto-szopy: jak mozecie to narysujcie mi sprita mojego hero. Kółko gradientowane 48x48 i oczka (jakby patrzył w prawo). Coś takiego:killer.gif. I oczywiście bym prosił tez o grafle ścian. Każdy, kto coś zrobi (cokolwiek) ma miejsce w credach. Wiecie, że w kilka osób będzie łatwiej i szybciej :D .

 

 

EDIT: Grafe już zrobiłem. Będzie w RC3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...