Skocz do zawartości

Skrypty


Rekomendowane odpowiedzi

Witam mam aki problem ze potrzebuje pare skryptów nie wiem czy sa szukalem ale moglem zle szukac wiec prosze o pomoc jesli mozna a szuykam skryptow takich jak:

 

1.Inventory (plecam najlepiej jakiegos ladnego wygladu)

2.Logowanie do gry (robie gre mmorpg i chce zeby luzie musieli się logować)

3.Gildia (skrypt umozliwiajacy zalozenie i prowadzenie gildi)

4.Party (skrypt umozliwiajacy zrobienie party)

5.Zabijacie (skrypt po którym jesli nacisniemy prawy przycisk myszy na gracza zaczniemy go bic)

6. jak w piatym ze jak zabijemy daną ilosc graczy robi nam sie czerwony nick)

 

to tyle dziekuje i prosze o pomoc.

 

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jestem Dyslektykiem prosze nie zwracac na moje pismo uwagi dziekuje. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam aki problem ze potrzebuje pare skryptów nie wiem czy sa szukalem ale moglem zle szukac wiec prosze o pomoc jesli mozna a szuykam skryptow takich jak:

 

1.Inventory (plecam najlepiej jakiegos ladnego wygladu)

2.Logowanie do gry (robie gre mmorpg i chce zeby luzie musieli się logować)

3.Gildia (skrypt umozliwiajacy zalozenie i prowadzenie gildi)

4.Party (skrypt umozliwiajacy zrobienie party)

5.Zabijacie (skrypt po którym jesli nacisniemy prawy przycisk myszy na gracza zaczniemy go bic)

6. jak w piatym ze jak zabijemy daną ilosc graczy robi nam sie czerwony nick)

 

to tyle dziekuje i prosze o pomoc.

Lol to przecież 90% gry. Skoro sam nie potrafisz operować na tablicach (Czyli właśnie stworzyć "inventory"), to lepiej rozpocznij naukę GML, bo z gotowego skryptu nic nie zrozumiesz i będziesz marudził postami w stylu: "Eee, a gdzie wstawić to step w create? :angry:".

I tak btw. kolejna osoba robi mmorpg :?

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Jestem Dyslektykiem prosze nie zwracac na moje pismo uwagi dziekuje. :)

Jak już było wiele razy pisane: Takie coś możesz sobie wcisnąć w... B)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ad.1 Jest gdzieś na tej stronie w przykładach o ile się nie mylę (tylko chyba do platformera :D )

Ad.5 Ściągnij sobie przykład system walki rpg ala tibia, też gdzieś w przykładach

 

Co do reszty-patrz wyżej. Prawda, to nie sztuka do gotowej gry podłożyć samą grafikę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie znasz Game Makera na poziomie przynajmniej zaawansowanym, to o MMORPG możesz do tego czasu pomarzyć, chyba że pobawisz się w bycie lamerem i przerobisz któryś z przykładów, i będziesz potępiony na wieki ;p . Zacznij od czegoś prostego i staraj się samemu poznawać program, a nie tak, że my wszystko ci podajemy. Rozumiem, że tworzenie gier to twoje hobby, tak więc, jaka jest rozrywka dla ciebie z tego, że wklepujesz gotowe rozwiązania i twojej pracy jest tam odrobina tylko?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...