Skocz do zawartości

Aktualności 1.0


rryk

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Aktualności 1.0

 

Gatunek: program

 

Opis: program służy do podglądania aktualnych projektów, gier, dem które stworzył lub tworzy dany użytkownik (wcześniej urzytkownik który bedzie udostepnial informacje musi ze mną pogadac w celu edycji programu) służy on głównie dla maniaków oczekujących jakiegoś projektu

, a zarazem leniuchów którym nie chce sie wpisywać adresu www strony i szukania danych na temat oczekiwanej gry. Myśle że bedzie to świetne rozwiązanie dla Borka który tworzy Almore Online

Download: Instalka(.exe)l (WAŻNE: W skrótach, które tworzy instalka trzeba zedytować pole "Rozpocznij w:" inaczej skróty te nie będą działały trzeba tam wpisac adres folderu gdzie zainstalowana zostala gra, a właściwie program czyli np. C:\Program Files\Aktualności 1.0)

Wersja spakowana (.rar)

Rozmiar pliku: 2022 KB<-instalka, 2601KB<- po zainstalowaniu, 1671kb <-wersja spakowana, 1911KB<-po rozpakowaniu

 

 

Autorzy:

Programowanie:
ja oraz pomocez strony gmclan

Fabuła:
ja

Grafika:
znów ja

Muzyka:
nie ma muzyki:d

Screeny:

1.jpg

2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lol screeny w .bmp -_-

 

Daj to może na nasz uploader w wersji bez instalacyjnej, bo:

1. Z rapidshare nie ściągnę bo się nie da

2. Rejestru zaśmiecać nie chcę gdyż nie chcę.

 

A co do tego, iż będzie to świetne rozwiązanie dla Borka, to ja szczerze wątpię.

wcześniej urzytkownik który bedzie udostepnial informacje musi ze mną pogadac w celu edycji programu

Bez jajeczek. Są open programy, nie zajmujące 300 kb, które po postawieniu serwera p2p wysyłają dane przekazywane przez admina. Nie będę wymieniać tytułów gdyż od czego masz Google.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że istnieje możliwość przez p2p wysyłania wiadomości do wszystkich użytkowników ale jeśli postawisz taki serw komp musi być czynny 24 h a jak nie użytkownik który czeka na informacje może o pewnej porze nie dowiedzieć sie jak postępują prace zaś mój program wykorzystuje inną metodę i nie chodzi mi tu o to że za każdym razem użytkownik który będzie udostępniał informacje o swoich pracach będzie musiał konfigurować program gdyż konfiguracja programu jest jednorazowa

Ps. A po za tym na p2p są ograniczenia maxymalnej liczby użytkowników (tzw. slotów).Wracając do twoich nie wiem jak to ująć "rozkazów" zmieniłem już pliki i screeny na takie które można umieścić na serwerze gmclanu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mówiąc p2p mam na myśli sposób komunikacji, a nie programy do wymiany plików. http://pl.wikipedia.org/wiki/P2p. Zresztą zawsze możesz postawić swój serwer i prostym skryptem PHP pobierać dane, bez dodatkowych aplikacji. Więc sądzisz, że ktoś będzie sobie zawracał gitarę żebyś mu edytował program? Ale rób jak chcesz :). Ja tam przyszłości w nim nie widzę.

 

btw. Rozkazów? Bardzo mądrze jest dawać screeny po 1 MB, skoro taki sam, załóżmy w jpg będzie zajmować z 10 razy mniej :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz nie chciałem cię obrazić słowem rozkazy tylko nie wiedziałem jak to zdefiniować a co do skryptu php to koleś który czeka na grę musiał by wpisywać żmudny i długi adres www a u nas może to mieć albo po przez jedno klikniecie albo jak w przypadku zwyklej wersji aktualizacji po przez wpisanie krótkiej komendy typu np /xp /pg albo coś innego

PS. zapomniałem dodać że programy wykorzystujące p2p muszą być obsługiwane przez człowieka - czyż nie a chyba dla borka albo kogoś znudzi sie na każde pytanie odpowiadać? No nie ,a po za tym może to przeszkadzać w pracy nad grą

(gdyż z tego co zrozumiałem ie chodziło ci o programy do wymiany plików czyli np. Dc++ tylko programy typu gadu-gadu)

Ps. Wprawdzie istnieje możliwość napisanie pluginu, wtyczki do gg czy tlena ale to wymaga ogromnej znajomości tego programu programu(nie jestem pewien czy o to ci chodziło)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ej powiedz jakiej komendy urzyłeś że wyskoczył ci taki błąd

da sie zrobic ale wtedy windows mogłby potraktować mój program jako wirus wiec lepiej wrzuca pliki na ftp i nie pzymulać neta dal siebie i przy okazji dla udestestępniającego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...