Skocz do zawartości

Gdzie znaleźć system forum IPB?


NoooB

Rekomendowane odpowiedzi

Myślałem, że to ty jesteś twórcom GMClan Tymon...
Ranma jest, ja tu tylko sprzątam - i się tak też czuje jak nie patrzeć.

 

Co do IBP, są serwisy które hostują tego typu forum, tylko że w starszych wersjach (na 2.x nie widziałem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do IBP, są serwisy które hostują tego typu forum, tylko że w starszych wersjach (na 2.x nie widziałem).

 

Ale zazwyczaj są tam albo parę domyślnych skórek albo ubogie możliwości upiększenia (na jednym takim hoście był tylko uploader styli), no i niektóe są nieźle oblężone toteż ich nie zalecam. NoooBie, ubłagaj Ranmusa albo Marmota lub użyj Mocy (eMule) aby zdobyć stary legalny skrypt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak offtopicowo dodam: Panel administracyjny IPB wbija w krzesło i jest o wiele trudniejszy w obsłudze niż np. phpBB :3. A ze skryptów do obsługi for polecam QuickSilver, wyglądem zbliżony do IPB. klik

Lepszy IceBB :P . Co do IPB 1.3, to jest to dobry skrypt, tylko ma coś zwalone z nieczytanymi postami, a tak to fajny. Jeżeli jesteś początkujący w sprawach instalacji skryptu forum i administracji forum, to NIE POLECAM. Pogubisz się w panelu administratora. Lepiej weź Simple Machines Forum, też dobry skrypt, a panel prostszy. Pod żadnym pozorem nie bierz phpBB - to jest syf, kiła i mogiła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Tak jak napisał Black, poszukaj czegoś darmowego. Ja sam już przestałem płacić za licencję IPB dla gmclanu, bo ugrzęźliśmy przy wersji 2.1.x, ponieważ 2.2 już nie chce ładnie działać z gmclanem. ;P Czas wziąść się za poważne przebudowywanie skryptów. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...