Skocz do zawartości

Gra na podstawie snu.Co o tym myślicie?masz +18lat możesz czytać...


p-ter

Rekomendowane odpowiedzi

Fabuła:

Jestem na cmentarzu z kumplem i otwieram swój grób w celu sprawdzenia czy umarłem...

A on mówi przecież stoisz obok mnie...

Za chwile jestem w hotelu jest tam alfons i w łazience gruba qrwa...wiadomo po co...

Pokazuje jej walizkę z kasą po czym mówi że zrobi wszystko dla mnie... wyjmuje pistolet z tłumikiem, nakładam na niego prezerwatywe i strzelam jej prosto do ryja...

Wychodze z kibla przystawiam klamkę alfonsowi do łba a on mówi:Jest trup i tak ktoś tu przyjdzie, nie zabijaj mnie, uciekajmy razem...Dobra on pierwszy przez okno ja zanim...potem jest coraz gorzej...

Warto zrobić gre na podstawie snów? Jak myślicie?Potem gdzieś w połowie walczyłem jak Jet Li albo Neo z Matrixa he he :o

EDIT:robie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eeeee? Dziwne trochę :) .

Potem była akcja i dziwne niewytłumaczalne zjawiska, momentami powtarzałem że wiem że to sen ale nie moge się obudzić... :o

gdybym dobrze to oddał w grze może by coś z tego było,ale to pewne że nie zrobie gry z 1osoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale sen porąbany co ty ogladasz na codzien?? kryminaly, chorrory i filmy dla osob powyzej 18 lat?? XD

nie sadze ze nie da sie zrobic gry na podstawie snu ale gra na podstawie twojego byla by zbyt skaplikowana. ale zobaczymy co ci wyjdzie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Było sporo "sennych" gier na GMC i GameMaker Games. Zwykle były to krótkie i posrane interaktywne filmiki.

 

Niektóre były bardzo udane i miały spora wartość artystyczną, inne były do gazu i po prostu siliły się na oryginalność.

 

Generalnie, jak widać, da się zrobić taką gierkę, choć na pewno nie będzie to "gra" w klasycznym rozuminiu.

 

Jak masz wenę to rób - a nuż coś ciekawego wyjdzie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym z tego zrobil przygodowke w stylu Farenheita. Mysle ze sny sa bardzo ciekawa inspiracja do tworzenia gier, szczegolnie horrorow. Chociaz wiadomo ze kazdy boi sie czego innego. Jesli dobrze to zrealizujesz to moze byc nawet ciekawe.

właśnie ostatnio grałem w farenheita...bystry jestes bardzo że jakos to wyłapałeś,różne wyjścia z sytuacji to byłoby ciekawe ale ja będe trzymał się fabuły snu i nie będzie tam raczej różnych wyjść, sie zobaczy...a ten sen to nie przez farenheita tylko może przez takie codzienne sprawy...

 

Było sporo "sennych" gier na GMC i GameMaker Games. Zwykle były to krótkie i posrane interaktywne filmiki.

 

Niektóre były bardzo udane i miały spora wartość artystyczną, inne były do gazu i po prostu siliły się na oryginalność.

 

Generalnie, jak widać, da się zrobić taką gierkę, choć na pewno nie będzie to "gra" w klasycznym rozuminiu.

 

Jak masz wenę to rób - a nuż coś ciekawego wyjdzie...

a gdzie mozna dostać senna gre? <_<

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcielibyście grę o wymachiwaniu zapałką przed kosmitami, by ci znikli??? To mogę zrobić... :P

(jakiś chory, powtarzający się co kilka lat sen)

 

A dokładnie sen "szedł" tak:

Siedzę sobie w chacie, a tu nagle armageddon-nadlatuje białe UFO wielkości stadionu piłkarskiego.

No więc się nie zastanawiam i "grzeję" do sklepu obok bloku (po co-nie wiem :) )

Siedzę tam, a tu nagle jakieś "bum", więc się chowam z grupą ludzi w najbliższym sklepie z ciuchami.

Przychodzi macnubus (czy jakoś tak) z Dooma rozwala sklep Ja ,mój kolega oraz "facetka" ze sklepu nr 1 przeżywamy :)

Wpadam na pomysł, żeby machać zapaloną zapałką przed nosami kosmitów. To działa!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(jakiś chory, powtarzający się co kilka lat sen)

To ja mam co rok sen, że jestem w jakimś hipermarkecie, spotykam pełno znajomych mi osób i za każdym razem jak kogoś spotkam, gubię zakupy. Raz to nawet był taki motyw, że w tym hipermarkecie wybudowali miejsce do relaksowania się (coś na wzór przymierzalni tylko większe) i spotkałem tam pewną dziewczynę xd . Szczegółów nie będę opisywać, ale powiem, że jakbym miał robić gry na podstawie swoich snów, to nie dość, że byłyby głupie, to w większości przypadków perwersyjne :) .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musiałbyś być niezłym grafikiem :D , gra z małymi ludzikami by się w tej sytuacji nie sprawdziła, ja bym zrobił jak słusznie stwierdził TeeGee (nie koniecznie w pozytywnym znaczeniu) taki właśnie animowany film z postaciami na przynajmniej pół ekranu, co jakiś czas byśmy przerywali ten film i dokonywali wyborów, które zmieniałyby fabułę, ooo i nieźle też jakby było kilka zakończeń.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

t[R.I.P] o ile kiedykolwiek wydjdzie (a trzeci raz podchodze do tego tematu) będzie całkowicie grą - snem, chociaz przyznam się ze juz nie raz właściwie w każdej grze inspirowałem się swoja chora wyobraźnią i tym co przyniesie kiedy zapada noc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...