Skocz do zawartości

The Cthulhu's Return


Ballard

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałem zapowiedzieć swoją (ekhm...) świetną gierkę, czyli The Cthulhu's Return. Ta gra przygodowa, opierać się będzie na powieści Lovecrafta, Zew Cthulhu. Jej akcja toczyła będzie sięw czasach przyszłych, około roku 2030. Cthulhu oraz inni Pradawni wyjdą na świat by sizć postrach i zniszczenie. Ty jako dzielny dziennikarz musisz napisać swój najlepszy reportaż, ale najważniejsze to przeżyć. Masz dostęp do kilku rodzaju broni i innych "zabawek", choć w starciu z którymś z Pradawnych nei masz najmniejszych szans - musisz ich unikać. Dostępne będo również takie cudeńka jak mini sieć komputerowa (taki internecik;)), w której można szukać dodatkowych informacji itp. Ponadto pełna interakcja z postaciami, a takrze możliwość dodania ich do drużyny.Co jedną misję reportaż będzie się automatycznie wzbogacał, aż pod koniec ostatniej (przewiduje ich ok. 25-30) reportaż zostaje dokończony lecz... nie powiem bo nie chcę zdradzaćtajemnicy :) Za niedługo na www.nexusteam.prv.pl zamieszczęZapowiedź oraz prawdopodobnie wersję Alpha, a być może też fajnego trilerka filmowego. Napiszcie co sądzicie o pomyśle na gre, i czy uważacie że się przyjmie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pożyjemy zobaczymy :) ja również gdy zaczynałem pisać Warzone byłem napalony i myślałem że szybko mi to wyjdzie ale co do czego dochodzi to co chwila jakiś problem i musze sie meczyc ze 2-3 dni aby to ominąć lub naprawić itp.. do tego dochodzi brak czasu. Teraz moze i prace spowolniły się ale nadal coś robie akórat tworze moduły online :)

 

Wiec gdy wyjdzie jakies demko Zeta czy tam Alfa :P to sie zobaczy z czym bedziemy mnieli do czynienia kiedys otarłem się o ten system, troszke mnie zaciekawił może teraz :) przyjdzie mi bardziej poznać swiat Zew Cthulhu.

 

Tak czy inaczej czekamy na demko i screany.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...