Skocz do zawartości

Cat's World -


Dangon

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: Cat's World

 

Gatunek: Platformówka

 

Opis: W grze wcielamy sie w kotka (przypominajacego krolika :jezor: ). Chodzimy nim i strzelamy. Aby ukonczyc gre trzeba przejsc kilka plansz i pokonac bossa. Z poczatku ta gra miala byc bardziej rozwinieta jednak po przemysleniach zrezygnowalem z zaangazowania w ta gre. Tworzenie jej mialo mnie nauczyc mozliwosci GM-a i ogolnie nauczyc poslugiwania sie tym programem.

 

Download: Cat's World

 

Autorzy:

 

Programowanie: Dangon

Fabuła: Dangon

Grafika: Dangon

Muzyka: Sciagnieta

 

 

Screeny:

Screen1

Screen2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Eee tam - spójrz na to w ten sposób - to jego pierwsza gra (labirynciku nie liczę), a skończył ją, narysował/zaprogramował samemu i do tego ładnie wypostował na forum.

 

Jak dla mnie to więcej niż dobry start. Niektórzy, co twierdzą, że napisali już 50 gier, nie potrafią tak tego zrobić ;).

 

Poza tym - menu jest nawet w miarę spoko. No i gra działa dość porządnie. A że grywalność niska - to co? Grunt, że się uczy chłopak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nazwa Ściągnięć Wielkość Data modyfikacji X

 

Cat_s_World.rar 12 14273KB 14.01.07 Usuń plik

 

No co jest z wami panowie... takiego hita nie chcecie sciagac? :jezor: Komentarzy tez by sie przydalo troche wiecej (wiem ze nie ma za bardzo co oceniac ale kazdy komentarz sie przyda - i pozytywny i negatywny). :thumbsup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...