Skocz do zawartości

Shaman King : Tourney Of Spirits


Matt

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

nie bede sie rozpisywal:

 

https://gmclan.org/up587_4_sk_tos_V0_01a.html

 

screen:

 

http://img63.imageshack.us/my.php?image=screenky9.png

 

jak grac:

 

zapraszam do Game Information.

 

btw.Pracuje nad gra od 3 miesiecy (tyle w sumie dzien po dniu ja tworzylem , od kad poraz pierwszy pociagnalem GM'a - wiec nie spodziewajcie sie czegos duzego: zawiera sporo bledow.)

 

prosze o opinie i o wytykaniu bledow!

 

thx , Matt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od razu w ucho rzucila sie polska nuta w menu. :blink: Jak dla mnie powinna tam sie znalezc jakas japonska albo cos z tych klimatow.

 

Bledow tak duzo nie zobaczylem. Wkurza mnie ten bat. Bo nacisne raz X a on mi macha 3 razy tym batem. Ruch bohatera moglbys troche przyspieszyc bo jak zauwazylem to bohater ma takie skoki i troche za wolno sie porusza (chodzi o animacje) w stosunku do tla i innych rzeczy.

 

Grafika jest dobra (jezeli twoja) :]

 

No i to chyba tyle. Narazie nie oceniam, poczekam na wiecej :jezor:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Wow, niezła gierka, naprawdę xD. Ładnie wygląda, trochę mała rozdzielczość, do błędów się nie przyczepię, a grafickę gdzieś już ją chyba widziałem.... Hmmm, ale może to przemilczę... =P

 

@Edit: Ehh, no dobra, parę błędów wytknąć muszę ;P Po pierwsze, czemu na początku nie można dać New Game, tylko load, i ładuje cię w środek jakiejś walki?? Czemu kiedy ludek wyjdzie poza ekran, to wyłącza do menu?? (daj jakiegos bordera czy coś) Dlaczego skacze tak nisko, dlaczego nie mogę wogóle uderzyć przeciwnika, a on bije mnie, DLACZEGO ?! Popraw te parę błędów, to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...