Skocz do zawartości

JAO


Shylios

Rekomendowane odpowiedzi

Omg ile tam trzeba czekać na ściąganie -_-

A transfer to coś około 4 kb/s... Daj to na uploader.

Jak się dossa dam edita

 

Wszystkie linki prowadzą do tego samego pliku, na jednym serwie :D

 

 

Edit:

Wow naprawdę fajnie się zmienia kolor postaci i pomysł z bieganiem po suficie też dobry :P

5/6 bo grafika mogła by być lepsza ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dostałem wersje przedpremierową i musze powiedzieć, że mi sie gra podoba. Gra wciąga, można zmieniać kolor postaci, tylko troche wolno się postać rusza. Na dodatek jest fajny efekt 'przyklejania' się postaci do platform skacząc poniżej platform w górę. Dla mnie gra jest zrobiona dobrze, żeby nie mówić, że bardzo. Troche mało leveli, ale i tak gra wciąga.

Daję 8/10 (wolne ruchy postaci i brak muzyki/dźwięków)

 

PS. Mój wynik: 319

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rzeczywiście strasznie powoli się ściąga, ale do rzeczy. Grafika nie jest zła, w każdym razie nie odrzuca. Denerwuje za to brak menu. Udźwiękowienia nie ocenię, bo głośniki mi się spsuły. Teraz czas na rzecz najważniejszą, czyli grywalność. Pod tym względem gra, delikatnie mówiąć, nie powala. Kolejne plansze praktycznie niczym się nie różnią, całośc opiera się na przyklejaniu bohatera do sufitu. Ponadto trzeba się bardzo starać, aby zginąć.

 

Grywalność: 5/10

Grafika: 7/10

Dźwieki: ?/10

 

Ocena: 6/10

 

P.S. - Zastanawia mnie, czy PsichiX powinien wypowiadać się na temat gier Shyliosa. Czy wy przypadkiem nie jesteście z jednego teamu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To, że jesteśmy z jednego teamu nie odbiera mi praw do wypowiadania się na temat gier Shyliosa. Wiem, że moje oceny mogą wydawać się wygórowane, ale mi gra się na serio podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...