Skocz do zawartości

Zablokowane Jak zrobić by objekt był w tej samej pozycji z której się przeniósł do innego rooma po powrocie do pierwotnego??


Marot

Rekomendowane odpowiedzi

Czyli jak zapisać pozycję wszystkich elementów ruchomych, by po powrocie do rooma, wszystko było na tych samych pozycjach??

 

 

Chyba trochę skomplikowanie napisałem pytanie, ale tutaj już mogę się rozpisać. :D

 

 

 

Niedługo zostanie wydana wersja beta mojej gry - TaxiTuning. W grze tej jeździsz taksówką, podwozisz klientów, a także możesz ulepszać swoją brykę, a także kupić nową (ponad 30 marek samochodow :P ).

 

 

Problem mam jeden. Ma ktoś może pomysł, jak zrobić, by po wjechaniu do warsztatu (tuning auta) i załatwieniu tam czegoś, gdy się wyjeżdża, samochód był przy warsztacie?? A gry wracamy z wizyty w garażu (tam możemy kupić nowu samochód), auto stało zaparkowane obok garażu?? I przydałoby się by pozostałe elementy ruchome (ludzie w mieście) byli w tych samych pozycjach, co przed wjazdem do budynku.

 

Najpierw chciałem to zrobić w tym samym roomie, tylko zmieniając viewsa, ale wtedy byłoby widać przelot ekranu nad całym miastem!

 

 

 

Jak widzę jestem w robieniu gier coraz lepszy, bo już mam nie tylko pomysły, ale także większość z nich jestem w stanie wykonać, a jak nie jestem to wymyślam, może bardziej zajmujące procka, ale pokazujące mój cel. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

persistent w room properties

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...