Skocz do zawartości

Problem z telefonem


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności

Posiadam samsunga galaxy s plus

W sumie to to się dzieje od kiedy go kupiłem, ale podejrzewam, że to nie jest normalne, otóż co chwilę zapla się ekran, jakbym kliknął przycisk jakiś, ale nic nie klikam, leży sobie spokojnie i co chwilę zapala się wyświetlacz bez pwoodu, co chwilę czyli czasem nawet ze 2 razy w ciągu minuty. Podejrzewam, że to jest powodem szybkiego zużywania się baterii, bo od 5 rano do 14 ze 100% spada praktycznie do połowy tylko leżąc.

Ma ktoś jakieś pomysły?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

sorka za odkop ale miałem bana :( tak czy inaczej prawdopodobnie wiem jak temu zaradzić ! Na moim galaxy mini miałem podobnie i przyczyną takiego zapalania ekranu była jedna z pobranych aplikacji z android marketu a dokładniej odstraszacz komarów ! Po skasowaniu jej nie pojawiały się podobne problemy. Pewnie powiesz ,że nie masz jej włączonej , ale tu chodzi o to ,że ona działa cały czas nawet jak ją zamkniesz dlatego czyszczenie ramu pomaga. Dodatkowy problem z jakim się napotkałem przy tej aplikacji to ,to że powoduje zakłócanie głośników ( takie jak do ciebie ktoś dzwoni ). Mam nadzieję ,że pomogłem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...