Skocz do zawartości

Telefon dotykowy - YT


Madness

Rekomendowane odpowiedzi

Dorzuć stówę na galaxy y, ciągnie wszystko i ogólnie dobry w obsłudze, a jeśli się nie da to weź galaxy mini.

Jest yt więc ok.

Jednak widząc androida od razu nasuwa mi się pytanie, jak tam z grami MMORPG ? - pytam w sensie czy straszne lagi się ma czy raczej da rade grać bez nerwów ^^ ?

Jak nikt nie poda lepszej oferty to kupie galaxy y :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Za tę cenę masz Galaxy Mini - kombajn multimedialny i nieograniczona ilość aplikacji ukryta w małym gówienku z kiepskawymi bebechami (które na dobrą sprawę da się trochę stuningować ;) ). Sam sobie kupiłem, bo jest poręczniejszy niż HD2.

Dorzuć stówę na galaxy y, ciągnie wszystko i ogólnie dobry w obsłudze, a jeśli się nie da to weź galaxy mini.

Haha, padłem :D . Weź wywal już tę sygnę, bo się pogrążasz tylko. Galaxy mini - większy ekran, wydajniejszy chipset graficzny, lepsza pamięć RAM, ta sama rozdzielczość. Jedyne, co ma lepsze Galaxy Y to procesor, niestety, przy tak kiepskim układzie graficznym daje to gorszy efekt niż w przypadku mini.

 

Jeśli telefon ma Androida to pytanie o jakąkolwiek aplikację jest co najmniej śmieszne :P . Zwłaszcza o YT, który jest domyślnie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...