Skocz do zawartości

poszukiwany entuzjasta do dokonczenia programu do badan naukowych


styrku

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Jestem z Uniwerku Wroclawskiego.

Jestem psychologiem, zajmuje sie psychologia poznawcza, dokladniej uwaga wzrokowa i akcjami motorycznymi.

Chce przeprowadzic badania nad czyms takim co nazywa sie 'multiple objec tracking' z wykorzystaniem ekranu dotykowego.

Pewien ktos (moze nawet i jest uzytkownikiem tego forum, ale to nie jest wazne) zrobil dla mnie prawie caly program w GM na potrzeby mojego badania. Niestety stracil zainteresowanie projektem i program jest niedokonczony.

Jest to pewna niezbyt skomplikowana animacja z mozliwoscia udzielania odpowiedzi przy pomocy myszki lub dotyku na ekranie, a dodatkowo gra wypluwa plik tekstowy z okreslonymi danymi. Istnieje rowniez panel dla uzytkownika do ustawiania pewnych parametrow. Programu uzywam do celow naukowych, nie komercyjnych, nie mam z tego zadnych korzysci materialnych.

Problem polega na tym, ze trzeba jeszcze ten program troche pozmieniac i 'dopiescic' zanim bede mogl go wykorzystywac w badaniach. Te zmiany sa na poziomie zawansowanym - tam trzeba troche kodu popisac, a ja sie nie znam na programowaniu.

Pytanie jest takie: czy ktos by chcial popracowac nad tym programem (tzn porobic pewne zmiany wedlug moich wytycznych do badan)?

Niestety nie jestem w tej chwili zaofeorwac zadnego wynagrodzenia finansowego za te prace. Nie mam zadnych srodkow z uczelni na zaplate za przygotowanie oprogramowania. Moze w przyszlosci jak bedzie jakis grant to bede mogl cos zaplacic.

Chodzi mi wiec o to czy sa jacys entuzjasci, ktorzy beda chcieli to zrobic dla fun-u, rozwoju, zmierzenia sie z problemem itp. Ja moge teraz zaoferowac oficjalne wciagniecie w papiery przy pracy naukowej (tzn info kto zrobil program).

Zainteresowanych prosze o kontakt na priva

pozdrawiam serdecznie

piotrek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...