Skocz do zawartości

Zablokowane dorabianie sobie kasy


pan123

Rekomendowane odpowiedzi

Witam od jakiś 3 dni szukam na necie dobrych i sprawdzonych z wypłatą buxów i natrafiłem na ten ciekawy okaz banner1.jpg płacą w funtach więc ok na start 0.15 czyli jakieś 70 groszy ^.^ dziennie 10 reklam po 0.01 funta co daje nam dziennie jakieś 45 groszy liczę z samych ...zarobków na banerach nie licząc już referów ... czyli tych którzy zalogowali się na waszym linku gdybyście mogli rejestrować się z mojego linka i klikać w reklamy codziennie to proste na stronie są dowody wypłat i wgl od 1 funta można wypłacić czyli 1 dzień roboty .. z referami ... :) wypłata natychmiastowa nie zwlekają ... od razu do 24 h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@markuz: zarejestrowalem sie z twojego refa, pana123 wywalil mi error505

 

e: zeby nie czekac na koniec odliczania w reklamie mozna po kolei wpisac w pasek adresu:

 

java script: docaptcha(1);

java script: docaptcha(2);

java script: docaptcha(3);

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bannery? Ja klikałem w same linki w zakładce "Ads"

Najgorsze jest to - You will not receive referral earnings today as you did not click ads yesterday.

Trochę bez sensu ale cóż - wystarczy poczekać do jutra mam nadzieję i będą normalnie liczone także kliki poleconych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie funt tygodniowo obliczyłem że przy dobrych lotach będę zarabiał 300 zł miesięcznie i to prawda :) ale jak chcesz ... tu najbardziej się liczą refelarsi i kupowanie konta premium ale na start mamy za free podstawowe klikajcie i rejestrujcie się bo warto już dziś mi liczy kliki refelarsów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...