Skocz do zawartości

Samochodówka na path'ach.


kt1117

Rekomendowane odpowiedzi

Na za dwa tygodnie muszę zrobić grę samochodową na path'ach i mam problem. Każda droga na mapie jest pokryta path'em. I teraz po dojechaniu do końca path' a user ma wybrać ,w którą stronę się skieruje. I wszystko ładnie pięknie, mam pomysł jak to zrobić nawet, ale muszę to zrobić przed końcem maja. Prosił bym o pomoc w oskryptowaniu path'ów. Już praktycznie cały silnik zrobiony, zostało tylko wybieranie kierunku path'a na wąskich drogach dwukierunkowych i wypełnienie tablicy: mam osiemnaście map, na każdej śr. ok. 10 path'ów, path ma 2 końce na każdym końcu 3 wybory. Czyli tablica: wyb[Grodek_1_P,prawo]=Grodek_1_L . Jeszcze nie mam dokładnie wszystkiego opracowanego, może znajdę jakiś szybszy sposób, ale na razie proszę o pomoc. W zamian mogę pomóc robić komuś inną grę, ale dopiero w czerwcu. Niedługo wrzucę projekt na up'a. Mam nadzieję, że ok. 24 będę miał silnik skończony. (W sensie wybór kierunku path'ów i przerobienie tablicy wyb[prawo] na wyb[Grodek_1_P,prawo] (prawo,lewo,gora to stałe))

Oto plik: https://gmclan.org/up6324_12_Najpi_kniejsze...sta_Polski.html . Bardzo proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...