Skocz do zawartości

Sypanie się powłoki sevena


alwin

Rekomendowane odpowiedzi

Jak do projektu dodam jakiś kodzik w obiekcie tworzy się nowy kloc. Kiedy na niego najedziemy kursorem mamy podgląd kodu bez koniczności wchodzenia w kloca. Teraz mam projekcik w którym jest multum skryptów i podczas najechania na tegoż kloca podgląd się sypie i wywala mi cały temat graficzny windowsa powracając do standardowego prawie jak w xp(bez przezroczystości okien i efektów).

To normalne? GM 8.0 PRO

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Elevator: No wiesz 100 linijek kodu samymi enterami zależy jeszcze jak długie były wiersze i czy kolega alwin działa na viście czy 7, bo jeśli działa na xp to wszystko jest ok. ;) I skąd wiesz że pracuje na 7.

 

@alwin: To na jakim systemie robisz tylko nie mów że na Linuxie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wyłącz sobie podgląd w opcjach?

Nooo turbo w maździe też mi ostatnio szwankuje / pojadę do mechaniora a On mi na to- to je wyjmij, po cholerę Ci. Bardzo mądre. Skoro jest ten podgląd to czemuś on służy a mi akurat się przydaje. Szukam więc rady czy cos da się zrobić poza inteligentnym 'ujeb to'.

Jak w temacie napisałem mam windowsa7, może zaraz nagram filmik z pulpitu jak to wygląda.

Dzieje się tak jeżeli nowe okienko z podglądem i kodem jest większe od rozdziałki monitora i wychodzi poza nie.

 

Edit- video z buga https://gmclan.org/up6389_3_bug.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam pojęcia do czego Ci potrzebny ten podgląd (skoro i tak masz powstawiane klocki-komentarze) ale jednak spróbuj żyć bez niego, ja zawsze go wyłączałem bo tylko mnie denerwował jednocześnie nie wnosząc niczego pożytecznego (po klocku-komentarzu i tak już wiem, co się w danym bloczku znajduje). Jak chcę zobaczyć jaki kryje się w nim kod to mogę go po ludzku otworzyć i popatrzeć na kod w większym okienku, napisanym normalną czcionką z kolorowaniem składni i z możliwością kopiowania, a nawet edytowana kodu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak w temacie napisałem mam windowsa7

 

Aaaa.... Dlatego nie zakapowałem od razu nazwy tematu... ja jestem przezwyczajony do nazwy siedem albo seven(nie odmieniane przez polskie przypadki)

 

Co do tego błędu to spróbuj przesunąć okno obiektu bardziej na lewo jak Ci nie rozwali to po tym staraj się zrobić parę enterków jak się rozwali to rozbij kod na 2,3... klocków, w końcu i tak masz wszystko ładnie skomentowane. To tak na chłopski rozum albo zmień rozdzielczość w komputerze na większą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...