Skocz do zawartości

Shapeshifter Opensource GFX 0.1;


Ajot

Rekomendowane odpowiedzi

Z racji długiego 'nie bycia' na scenie gmowej, musiałem rozgrzać palce i się za coś wziąć. Odpaliwszy gm'a, zacząłem tworzyć... to. Z początku miał to być zwykły program graficzny który miał mi tworzyć kształty które normalnie musiałbym łączyć za pomocy linii w paintcie, czego osobiście nienawidze.

 

Cóż. 5 godzin minęło, i wyszło to. Niestety nie nadaje się owy program imo do oficjnalnego wydania, ani nawet do kontynuowania, i zrozumiałem, że warto go przekazac 'młodszym' użytkownikom game makera. Zawsze może posłużyć jako przykład, pomóc w trudnych chwilach, etc.

Jedyną wada jest to, że nie pisałem komentarzy bo osobiscie ich nie potrzebuje. Staram sie pisać w miarę czytelny kod, który sam potrafie odczytat bez problemów.

 

Jedyna prośba - jezeli chcecie kontynuowac projekt, pamiętajcie o miejscu w creditsach, i odpowiedniej notce przy imieniu ;-)

 

Kilka słów wyjaśnienia -

- Trójkąty tworzymy poprzez 3 stepy - Klik lewym przyciskiem myszy w wybranym miejscu, następnie prawym miejscu kolejnego rogu, i ponowny klik lewym myszki w miejscu ostatniego rogu.

- Inne czesci również tworzymy klikając najpierw lewym, nastepnie prawym przyciskiem myszy.

- Nie udzielam informacji, jak co w tym dorobić. Program ten udostępniłem specialnie dla was, abyscie mogli sie czegos z niego nauczyć // pobawić // korzystać // przerabiać // psuć. Kombinujcie.

 

linki:

http://www.toya.net.pl/~ptaki/shapeshifterOS01.gm6

http://www.toya.net.pl/~ptaki/shapeshifterOS01.gb1

 

Miłej zabawy ;-)

 

PS. To nie miał być super pro program do grafiki, więc... ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...