Skocz do zawartości

Szukam bajki


owyn

Rekomendowane odpowiedzi

Dobry wieczór. Rozmowy na każdy temat - ja poszukuję informacji o wieczorynce (nie jestem pewien czy była wieczorynką, brak w spisie na wikipedii). Bajka była o 3 wydrach/borsukach (płeć męska, żeńska i coś małego -> koloru kremowego). Gdy nie mieli żadnego pomysłu dawali jakiś taniec i potrafili coś wymyślić, bardzo pilnie potrzebuje nazwy tej bajki :) Z góry dziękuję.

 

edit. znalazlem -> I pies, i wydra

 

PS. nie jestem naćpany.

 

Co sądzicie o starych wieczorynkach, bajkach Disney'a, starym Myszka Miki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skorzystam z okazji, od jakiegoś czasu nie mogę sobie przypomnieć jednej wieczorynki jak miałem ok 9 lat, bajka opowiadała coś o żabach/kijankach/niepamiętamco, które szukały drogi do jakiegoś tam ich raju czy czegoś. Pamiętam tylko, że ten raj (czy co to uwa było) wyglądał jakoś w jaskini, jakieś świecące grzyby tam były. Dammit, nie moge nic skojarzyć więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Skorzystam z okazji, od jakiegoś czasu nie mogę sobie przypomnieć jednej wieczorynki jak miałem ok 9 lat, bajka opowiadała coś o żabach/kijankach/niepamiętamco, które szukały drogi do jakiegoś tam ich raju czy czegoś. Pamiętam tylko, że ten raj (czy co to uwa było) wyglądał jakoś w jaskini, jakieś świecące grzyby tam były. Dammit, nie moge nic skojarzyć więcej.

 

Też to pamiętam(?) Chodziło o żabki, co to się ludzi bały? Bodajże jakiś "patrol".

 

EDIT: Może "Ropuszy Zwiad"?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...