Skocz do zawartości

Nagrywanie płyt


bartas

Rekomendowane odpowiedzi

Siema, chciałbym nagrać sobie pliki na płytę podobno DVD+R. Podobno dlatego że na płycie jest napisane "DVD+R", a Windows 7 Ultimate wykrywa mi DVD RW. W dodatku nie da się nic na tą płytę nagrać (niby się nagrywa, ale potem płyta jest pusta), a przy próbie sformatowania nic się nie dzieje tzn. pasek albo się nie rusza, albo dochodzi do końca i tak zostaje. Próbowałem nagrywać Ashampoo Burning Studio, oraz Astroburn Lite i to samo, płyta pozostaje pusta. Sprawdzałem też na Viście programem Power2Go (na nim kiedyś nagrywało się dobrze), ale to samo. Chciałem też nagrać zwykłym eksploratorem Windowsa, ale wyskakuje błąd że na płycie jest za mało miejsca: "Brak miejsca na dysku: Wymagane miejsce 3,69GB, dostępne miejsce: 4,37GB". Co robić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem też nagrać zwykłym eksploratorem Windowsa, ale wyskakuje błąd że na płycie jest za mało miejsca: "Brak miejsca na dysku: Wymagane miejsce 3,69GB, dostępne miejsce: 4,37GB". Co robić?

 

To może oznaczać że pliki tam są. Zgraj obraz tej płyty do iso i otwórz winrarem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...