Skocz do zawartości

nastepna runda:(:(


Rekomendowane odpowiedzi

mam znowu problem jak zrobic ze po przejsciu tzn zebraniu wszytkich punktow byla 2 plansza:( i jeszcze jedno jak zrobic zeby po zetknieciu z duchem cos w stylu pacman postac zaczynala od nowa:?? dzieki za pomoc do tego 2 moze dojde sam:P ale prosze o odpowiedzx:Pz gory dzieki:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepiej by było jakbys zrobił zmienną, ale zapewne jeszcze tego nie potrafisz. Jest taki klocek IF SCORE HAS A VALUE, do niego wpisujesz ile punktów ptrzeba, później robisz pod tym klockiem taki trójkącik do góry i pod nim dodajesz co ma się stać, na koniec robisz jeszcze trójkącik w dół. Jeżeli chcesz aby postać wracała na start po zetknięciu z duchem, uzyj klocka JUMP TO THE START PSITION, to ten z czerwoiną strzałką i żaróweczką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobra dzieki zaraz zobacze czy dziala dzieki zaraz powiem:)

a wiec:( tzn nieiwem do jakiego objectu dac ten trijkacik i ta zarowke;( czy mam to dac to tej postaci ktora chodze, czy do punktow?? po drugie zeby postac wracal na strat po zetknieciu z duchem musze tak zrobic;

strzalka w gore pod nia JUMP TO THE START PSITION a pod tym strzalke w dol tak?? jesli tak to tylko pow gdzie mam to dac czy do postaci czy do pumktu aha i jaki event dac tam create???aha i jakbys mogl wytlumaczyc to ztym [rzesjciem planszy bio nieu miem:(

 

dobra mam juz znalzlem na forum takie cos ze po zetknieciu z czyms idzie sie do nastepnego roomu ale wytlumaczcie teraz jak zrobic zeby przejsc do next room jesli sie pozbiera wszystkie punkty noi prosze o pomoc z tym u gory z duchem:P

jeszcz jedno ; tzn jak zrobic zeby chociaz po ost rundzie wyswietlalo tablice wynikow albo cos ze po ostatniej rundzxie koniec a nie error:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie, nie zrozumiałeś mnie, w obiekcie postaci w evencie zetknięcia z duchem dajesz klocka JUMP TO THE START POSITION ( z zakłafki Move).

 

Przykład zbierania punktów i tablicy wyników (jesli masz niezarejestrowaną wersje, to może chyba ci nie działac, jeśli tak, to napisz do mnie na gg: *******, prawdopodobnie jestem niewidoczny)

http://www.gmclan.org/up863.html

ściągnij plik PUNKTY

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...