Skocz do zawartości

Flashowe gierki get the fuck out


ANtY

Rekomendowane odpowiedzi

  • Filar Społeczności
Mam nadzieję że to żart?

 

Jaklub dobrze prawi, nic osobiście nie mam do Ciebie Anty, ale swoimi słowami obraziłeś mnie.. dotknęły mnie osobiście ponieważ był okres kiedy programowałem gierki we flashu(programowałem, nie układałem z klocków). Dlaczego więc Twoim zdaniem jestem noobem? w ogóle wytłumacz mi co to znaczy bo nie rozumiem teraz kim jestem.

Wcześniej gdzieś powiedziałeś że wszysko co jest łatwiejsze od C++ jest noobskie(ale cyctatu na to nie mam więc nie jestem na 100% pewny tego stwierdzenia).

Wiesz co myślę? że zaczęłaś naukę c++ / i czujesz się zbyt pewny, wręcz gardzisz innymi językami czy programami do robienia gier(gm tez jest dla noobów według Ciebie)

A powiem Ci że AS 3.0 także jest zorientowany obiektowo i wcale łatwiejszy od c++ nie jest. To po prostu inne bajki. Poczytaj-

http://en.wikipedia.org/wiki/ActionScript

 

I zachęcam Cię do pobrania wersji trial, chociaż coś spróbuj wyskrobać, następnie wróć i napisz że flash jest dla niobów- jeżeli będziesz umiał to uargumentować.

Wszystko co piszesz to tylko nietrafne domysły ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 73
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Filar Społeczności
Minął prawie że tydzień, a Anty wciąż nie potrafi uargumentować :thumbsup: .

Po prostu jestem kretynem, musicie to brać pod uwagę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zmiany tematu? :P Napisz czemu wolisz GML

 

@alwin

No konkretnie nie wiem, wiem tylko, że jest możliwość używania HTML5 z Youtube'em. Zapewne da to kopa (Flash jest ciężki troszkę, chociaż mi nie przeszkadza [taki komp, że ;)])

 

Fervi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
kretyni zwykle nie zostają moderatorami takiego serwisu jak gamedev

Już drugi raz o tym wspominasz, znów jakieś kompleksy? :sleep1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
po prostu wkurza mnie, że ktoś, kto jest modem na jednym forum trolluje na drugim forum o podobnej tematyce. tępienie konkurencji czy cu?

Dostosowuje się do community tego forum. Chyba, że ty nie zauważyłeś zmian jakie powoli zachodziły przez ostatni rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostosowuje się do community tego forum. Chyba, że ty nie zauważyłeś zmian jakie powoli zachodziły przez ostatni rok.

a nie lepiej przebić wszystkich poziomem?

 

btw. czemu flash jest dla noobów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
a nie lepiej przebić wszystkich poziomem?

Ciebie już przebiłem, u reszty nie chciało mi się poziomu sprawdzać. Uzjela nie pobije, chociaż od teraz goto pf;

 

btw. czemu flash jest dla noobów?

Gdybym był trollem to ja bym odświeżał ten temat i ciągnął te śmieszne bzdury, ale to niestety nie byłem ja.

 

 

pf:

<próbowanie_mod>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostosowuje się do community tego forum. Chyba, że ty nie zauważyłeś zmian jakie powoli zachodziły przez ostatni rok.

Pogratulować genialnego toku myślenia. W ten sposób, samemu zaniżasz poziom forum, bo nie jesteś wśród tych, którzy jeszcze ratują swoim poziomem intelektualnym forum.

Gdybym był trollem to ja bym odświeżał ten temat i ciągnął te śmieszne bzdury, ale to niestety nie byłem ja.

Specjalnie odświeżyłem, bo jak celnie zauważyłeś w shoutboxie, to community upada. Tak więc postanowiłem pociągnąć temat, w którym wyjątkowo wykazałeś się niskim poziomem, tylko po to, żeby ratować gmclanowe community z upadku i podciągnąć średnią ilości postów na dzień :thumbsup: .

 

I ponawiam pytanie, na które ciągle unikasz udzielenia odpowiedzi: dlaczego flash jest dla noobów?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...