Skocz do zawartości

Zablokowane Dojczland


Alternative

Rekomendowane odpowiedzi

Na przyszłość polecam http://translate.google.pl/#en|pl|

Zrób sobie takie małe doświadczenie - przetłumacz zdanie z polskiego na jakiś język, a potem to co ci wyjdzie z powrotem na polski. Jak otrzymasz to samo co wpisałeś na początku to możesz śmiało grać w totka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to valhalla a w vallhali można pisać O WSZYSTKIM, nie łamię w ten sposób regulaminu, jeżeli ktoś jest dobry w danej dziedzinie i CHCE MI POMÓC to będę wdzięczny, a jeżeli ktoś jest złośliwy, nie potrafi czegoś o co zapytałem to zamiast wchodzić tu i pieprzyć bzdury niech wypi**ala. czy ja was zmuszam do tego żeby pomóc? ja tylko proszę, JAK NIE MASZ OCHOTY MI POMÓC I JESTEŚ PRZECIWNY WSTAWIANIU TAKICH TEMATÓW TO WYJDŹ, KTO INNY MOŻE MI POMOŻE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to valhalla a w vallhali można pisać O WSZYSTKIM, nie łamię w ten sposób regulaminu, jeżeli ktoś jest dobry w danej dziedzinie i CHCE MI POMÓC to będę wdzięczny, a jeżeli ktoś jest złośliwy, nie potrafi czegoś o co zapytałem to zamiast wchodzić tu i pieprzyć bzdury niech wypi**ala. czy ja was zmuszam do tego żeby pomóc? ja tylko proszę, JAK NIE MASZ OCHOTY MI POMÓC I JESTEŚ PRZECIWNY WSTAWIANIU TAKICH TEMATÓW TO WYJDŹ, KTO INNY MOŻE MI POMOŻE.

 

Człowieku, wstawiasz codziennie przynajmniej jeden temat by ktoś za ciebie zrobił domowe. Dojdź do czegoś sam, bo jak dorośniesz to też się będziesz pytał na gmc gdzie włożyć wacka? Geez, wyjdę, ale tylko wtedy, kiedy weźmiesz się do roboty, lub znajdziesz stronę o tematyce zrób-za-mnie-domowe. Nie pozdrawiam alternatywniaku prac domowych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrób sobie takie małe doświadczenie - przetłumacz zdanie z polskiego na jakiś język, a potem to co ci wyjdzie z powrotem na polski. Jak otrzymasz to samo co wpisałeś na początku to możesz śmiało grać w totka.

Wpisałem Jestem twoim synem. i przetłumaczyłem na albański.

Wyszło Unë jam biri juaj.. Przetłumaczyłem na polski i otrzymałem to samo co na początku. Mogę grać w totka.

Koniecznie musi być kropka po Jestem twoim synem, bo inaczej nie wychodzi.

Jak tłumaczymy Unë jam biri juaj też musi być kropka na końcu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Człowieku, wstawiasz codziennie przynajmniej jeden temat by ktoś za ciebie zrobił domowe. Dojdź do czegoś sam, bo jak dorośniesz to też się będziesz pytał na gmc gdzie włożyć wacka? Geez, wyjdę, ale tylko wtedy, kiedy weźmiesz się do roboty, lub znajdziesz stronę o tematyce zrób-za-mnie-domowe. Nie pozdrawiam alternatywniaku prac domowych

 

Nie wezmę się do roboty bo teraz zrobili taką idiotyczną podstawę programową, że nie mam skąd się czegokolwiek dowiedzieć! Ponadto mam jutro na przykład sprawdzian z biologi, a ja sprzedałem podręcznik z 1 klasy, no i w ogóle nie mam się z czego uczyć, a w zeszycie jest 1/5 informacji.. pewnie znowu tróję dostanę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wezmę się do roboty bo teraz zrobili taką idiotyczną podstawę programową, że nie mam skąd się czegokolwiek dowiedzieć! Ponadto mam jutro na przykład sprawdzian z biologi, a ja sprzedałem podręcznik z 1 klasy, no i w ogóle nie mam się z czego uczyć, a w zeszycie jest 1/5 informacji.. pewnie znowu tróję dostanę

 

Jakbyś nie wiedział, polska edukacja zaniża poziom wraz z każdym apdejtem programu. Pozatym sprzedałeś podręcznik od biologii a nie od matematyki/angielskiego/niemieckiego, bądź nie wspominałeś o ich odsprzedaniu. Trója nie jest złą oceną, nie płacz jeśli dostaniesz, z tym się zdaje, a widząc twoją postawę, to z 2 powinieneś się cieszyć, panie pilny uczeń

 

Edit: Są też inne źródła informacji niż gmclan, szukaj odpowiedzi na twoje lenistwo w stronach do tego przeznaczonych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to z 2 powinieneś się cieszyć

Bez przesady, w sumie to trója mi wystarczy, ale to moje średnie:

 

4kl: 5.4

5kl: 5.1

6kl: 4.8

1kl: 4.5

 

Jak ktoś jest spostrzegawczy to zauważył, że robię się leniwszy i leniwszy oraz że co rok spadam o 0.3. Doszedłem do takiej fazy sporego lenistwa już, toteż 3 mi starczy, ale nie rodzicom.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co mnie obchodzą twoje średnie. Praktycznie każdy tak ma z ocenami że poziom spada, a dlaczego? Bo wymagane jest więcej, i trudniejsze żeczy. Ale po co ja to gadam, przestań spamić dojczlandami zadaniami z matmy anglika i bóg wie czego jeszcze. Znajdź sobie gdzie indziej frajerów którzy za ciebie coś zrobią, lub sam się weź do roboty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...