Skocz do zawartości

Szoterek


Adriann

Rekomendowane odpowiedzi

Siema siema,zamulam od rana..i nie chciało mi się gma odpalić,teraz przypadkiem znalazłem stary fajny silniczek shootera,tylko grafy wstawić,porWorki czy coś i mapy..

Ale nie mam pomysłu na tą grę,ratujcie mnie przed nudąxD Wymyślcie proszę mi jakąś historię do shooterka,czyli mniej więcej o co ma chodzić w grze...Liczę na was:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masowa rżnięcie zombie - tutaj historii nie trzeba a i tak większość zagra jak będzie ładnie i krwisto :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hmmm, może koleś, który jest żydem idzie samotnie przez las, aż nagle wpada w dół, ten dół okazuję się być ciemnym korytarzem w starym bunkrze SS z drugiej wojny światowej, idzie dalej (bo drabki niema), aż tu nagle wyskakują zombiaki SS, którzy chcą go zabić w okrutny sposób, ale on nie chce umierać, tak jak jego przodkowie, więc zaczyna się ucieczka... W koło jest ciemno, leża martwi żydzi (a raczej ich różne szczątki) i w ogóle pełno krwi krzyków, ciemność itd. Po prostu taki przedsionek piekła...

 

Edit 1. Grafika i dźwięki muszą być na jak najwyższym poziomie!!!!

Edit 2. A i im dalej idzie tym korytarzem tym bardziej zagłębia się w ten przedsionek piekła, bo ten żyd jest głupi i poszedł złą drogą.

Edit 3. Na końcu możesz dać wyjście z tego bunkra, przez komin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...