Skocz do zawartości

RPG Color Creator


iczigo

Rekomendowane odpowiedzi

Jedyna zaleta jest taka, że piszesz o połowie roku pracy, a nie usprawiedliwiasz się na zasadzie: "robiłem to w 5 minut, czego się spodziewaliście? :<<<", ale to i tak nie poprawia w żadnym stopniu jakości tego programu. Zamiast pisać kursy i śnić o milionach użytkowników robiących w owym programie wspaniałe dzieła zacznij od zrobienia przynajmniej znośnej oprawy graficznej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 77
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Piszcie co mam poprawić w programie bo sam nie wiem!

ortografię bo 'przycisk z myszom' miażdży moje nerki ;0

a jak to skończysz to pytaj o więcej

 

a poza tym po odpaleniu gry zaczela mi po jakims czasie niemilosiernie zmulac. zes walna tworzenie jakiegos obiektu co stepa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

interfejs przede wszystkim tutaj powinien wyglądać ładnie, a nei jak wzięty z painta, bo to odrzuca. zrób łądne przyciski w gimpie/fotoszopie, jakieś tło też, może być gradient, pomyśl, przecież jest tyle programó na których GUI możesz się wzorować

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chodzi o wygląd już się wziąłem za robotę!

Puki co jeszcze na starym wyglądzie zrobiłem nową aktualizacje!

Nad grą w tym programie ciągle pracuje!

 

W aktualizacji poprawione błędy z kursorem i można dodać więcej obiektów na plansze!

Nowość wiem że czasem przyciski górne przeszkadzały w robieniu gier kiedy przytrzymasz klawisz G to znikają a kiedy puścisz pojawiają się!

 

https://gmclan.org/up6286_3_aktualizacja_1_1.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Boże święty, co za ortografia ;0 pisz w firefoxie, który podkreśla błędy i je poprawiaj, albo pisz ze słownikiem w ręku, bo jak tak notorycznie będziesz orty robił to zaczną się sypać warny, bo treść posta jest niestrawna. Serio, firefox lub słownik do ręki i ominą Cię problemy z tym związane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałeś popracowac nad ortografią tymczasem teksty w tej grze to bez komentarza :)

 

Udowodniłeś wprawdzie że coś w tym programie można zrobic, ale brak tu jakiejkolwiek akcji.

Jeśli gdy pojawi się napis klikniemy tam gdzie powinien byc obiekt na który wcześniej klikneliśmy w kółko otwiera się napis. Jestem ciekaw czy będziesz to w stanie poprawic :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obiekt pojemnik kojarzy mi się z miejscem na przechowywanie przedmiotów, w twoim edytorze pełni on formę wiadomości, zmieniłbym nazwę z pojemnik na notatka/wiadomość czy coś w tym stylu.

 

Na planszy jest już 10 obiektów, tylko czemu to wyskoczyło na planszy, na której było ich 5?

 

Ps, jak zdobyć legalnie kod w twojej grze? PS.2 Czy z miejsca do wpisywania kodu da się wyjść czy zapomniałeś tam zrobić przejścia bo nie mogę znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

daj screeny z nowej wersji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...