Skocz do zawartości

Zablokowane My Music Studio [MMS]


Darlix

Rekomendowane odpowiedzi

Tytuł: My Music Studio [MMS]

 

Gatunek: Program.

 

Opis: Program do tworzenia muzyki tworzony w GM8 oparty na SXMSv3.0.6.2b. Planuję jeszcze wykorzystanie innych bibliotek być może wizualnych ale nie jestem przekonany co do wydajności. Cóż mogę napisać jeszcze o nim. Póki co pracuję nad beta wersją 0.1, niedługo będzie.

 

Autorzy: Darlix i mały przykładzik Marusia.SSSS ;* Oraz małe pomoce/poprawki w kodzie od innych. 2 osoby bodajże :)

Programowanie: Darlix

Grafika: Darlix (tło by google)

Muzyka: Beaty z neta.

Fabuła: ?

Screeny:

mmsa.png

mmss.png

 

 

Jak widać, pusto :P Jest jeszcze sporo pracy :) Dużo jeszcze się zmieni, dodam equalizer, odtwarzacz ale to troszkę później bo teraz muszę jeszcze trochę przypomnieć sobie gml, bo trochę się zapomniało. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo od tego sa profesjonalne narzedzia chyba ze robisz muzyczke dla gluchej babci na imieniny

 

 

Powiedz, po co robisz grę? Skoro są o ho ho i trochę lepsze niż ta Twoja? :closedeyes:

Jesteś taki... hmm... że nawet nie rozumiesz tematyki tej strony. Jaki jest sens tworzenia gier 2D np. pacman skoro można pograc w crysisa, nfs itp.? Zastanów się i nie zaśmiecaj mi tematu. :huh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
Powiedz, po co robisz grę? Skoro są o ho ho i trochę lepsze niż ta Twoja? :closedeyes:

Jesteś taki... hmm... że nawet nie rozumiesz tematyki tej strony. Jaki jest sens tworzenia gier 2D np. pacman skoro można pograc w crysisa, nfs itp.? Zastanów się i nie zaśmiecaj mi tematu. :huh:

Gra to nie to samo co program.

Chyba nie zmieniasz codziennie programu do słuchania muzyki, gry tak. Jeśli nie widzisz różnicy to wydupia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
A czy to jest program do słuchania muzyki? Twój zadziwiająco niski poziom rozumowania wypowiedzi nie zna granic.

Przykry jesteś ale postaram ci się wytłumaczyć.

Zmieniasz codziennie program do robienia muzyki? nie, bo potrzebuje jednego dobre, profesjonalnego. (a nie "jakieśtam beaty z neta")

Co innego gry. Skończę grać w jedną to zabieram się za drugą.

Pewnie i tak nie zrozumiesz i failniesz jakimś nabskim txtem ale co tam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszałamiająca wypowiedź. Tylko szkoda że nie odnosi się do mnie, ani do mojego tematu, więc daruj sobie te Twoje pseudo-filozoficzne pogaduszki i spróbuj stanąć na wyższym poziomie, bo marnujesz mój cenny czas.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Właśnie do ciebie się odnosi, ale skoro oficjalnie uznajesz, że jesteś noobem i gadasz bzdury...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz, po co robisz grę? Skoro są o ho ho i trochę lepsze niż ta Twoja? :closedeyes:

Jesteś taki... hmm... że nawet nie rozumiesz tematyki tej strony. Jaki jest sens tworzenia gier 2D np. pacman skoro można pograc w crysisa, nfs itp.? Zastanów się i nie zaśmiecaj mi tematu. :huh:

 

co innego gra a co innego program do robienia muzy

 

 

 

 

 

wywal swojego pcta i ustaw sobie drewniane kolo na biurku, po co ci to nowoczesne pudlo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oszałamiająca wypowiedź. Tylko szkoda że nie odnosi się do mnie, ani do mojego tematu, więc daruj sobie te Twoje pseudo-filozoficzne pogaduszki i spróbuj stanąć na wyższym poziomie, bo marnujesz mój cenny czas.

 

Nie zaśmiecaj mi tematu.

 

P.S:

Jestem n00bem za to Ty wieśniakiem. "Nakarm świnie", "wywal gnój" (zacznij od pokoju). Nie zaśmiecaj mi tematu swoimi obleśnymi wypowiedziami. Pa.

 

To po co odpowiadasz? Tylko prowokujesz go do dalszego gadania.

 

Co do tematu to ja uważam że takie programy powinny być robione, dla użytkowników o niższych umiejętnościach którzy nie umieją się obsługiwać profesjonalnymi programami poza tym takie programy kosztują. Więc zaletą tego programu powinna być prostota i to że będzie darmowy, czyli jak będzie trudny w obsłudze lub lub zamierzasz coś na nim zarobić to daruj sobie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...