Skocz do zawartości

Zablokowane Spirites


Rekomendowane odpowiedzi

Chodzi o wielkość spiritów mam postać gdy się naciska w lewo ma byc zmiana spirita ale nie pasują wielkości i ten spirit pojawia się ale w lewym górnym rogu :/

Spirita wyciołem no i są inne rozmiary dokładnie takie:

Width:66

Height:99

a inne:

Width:77

Height:88

a powinny być takie same no to czy możliwe jest jeszcze zmienić rozmiary??? czy raczej przerysować bo nie opłaca się wycinać z dokładnością 6 spiritów :/ da sie zmienić rozmiar???

Znzczy się rozmiary obrazka takie same ale wyciołem tło dlatego to się pojawia :/ postać wygląda tak samo no ale te tło tam było i je wyciołem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no szkoda ale to może powiem dokładnie dałem Transform w edit spirite no i miałem pixele 77 i 88 no to przyklad spirta nr.2 (w lewo) i chyba było widać że jak zmieniłem to ino mi pomniejszył się obrazek a postać NIE :( no chyba że to nie jest wina spirita tylko objektu chociaż wątpie było chyba widać że kolo odleciał :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W paincie przyznam się że nigdy nic nie przerabiałem więc niestety nie wiem jak :/ użyłem do tego Photoshopa więc jak na paincie też sie da fajnie szybko to może tam spróbuje ale jeszcze coś jak powinny wyglądać rozmiary Width i Height ?? tak żeby wyglądało jak w filmiku wcześniej robiłem tak że po naciśnięciu np. <-- to zmieniał się cały objekt a nie spirit dlatego kamera nie chodziła za kolesiem :D niedawno się kapłem że to chodzi o zmianę obrazka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...