Skocz do zawartości

Laptop


Głośnik

Rekomendowane odpowiedzi

Chce wydać na laptopa 4000zl ,chociaż wolałbym 3500 ,no ale czy napisze ktoś jakieś wymagania dla takiego laptopa...

Bo idę do komputroniku w piątek i kupuje ,a laptopa się nie składa ,więc bardzo prosiłbym o ten laptop ,nie wiem kiedy odpiszę na post bo narazie nie mam kompa w domu ,ale prosiłbym o szybką odpowiedź ,bo idę w piątek...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli to ma być przenośny to dla mnie maks około 15 cali... Mam 17 i naprawdę niezły kloc i na dodatek ciężki... Poza tym do 15 kupisz torbę nawet za mniej niż 40 PLN co do 17 dobrej torby tak tanio nie kupisz... Jeszcze bym zwrócił uwagę na porty usb, dla mnie minimum to 4, bo myszka, może pendrive albo dysk, jeszcze gamepad i robi się ciasno, ważne aby chociaż jeden był z tyłu lub z prawej, bo nie każda myszka ma długi kabel, osobiście nie lubię touchpada więc mam dlatego myszkę. Moim zdaniem ważne jest aby miał wifi (im nowsze tym lepiej chodzi o standardy) no i nie pamiętam nazwy, ale port do Lana :) Wyjście na monitor, wyjście na słuchawki, wejście na mikrofon etc. Bateria, dobrze żeby trzymała tak z minimum 4h (według producenta) realia są takie że zazwyczaj tyle nie trzyma :), na dodatek jej żywotność i tak będzie malała... Ram w zasadzie jak do gier to z 3GB jak nic, ale to nie wszystko musi być też procek dobry i karta...

 

 

Edit 1. Jakby chcieli tobie wcisnąć z Vistą to lepiej im podziękuj...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Edit 1. Jakby chcieli tobie wcisnąć z Vistą to lepiej im podziękuj...

Nie wszystkie mają Sevena zainstalowanego, a te z wgraną Vistą mają zazwyczaj lepsze parametry od tych z XP. Inna sprawa, że Vista jest krótko mówiąc lepsza od XP. Oczywiście Seven lepszy, ale nie zawsze się na niego trafi.

 

Co do laptopa, to powiedz na czym Ci zależy. Chcesz bardziej komputer do pracy i internetu, czy do rozrywki. No i, czy ma być małych czy dużych rozmiarów. Ja na przykład mam 17 cali i jest idealny zarówno jako komputer domowy, jak i też przenośny (tak, jest nieco ciężki, ale w plecaku jak się przenosi, to tak się tej wagi nie odczuwa).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam samsunga 17 calowego z windows 7 którego kupiłem za 2990 i jeszcze nie trafiłem na grę oprócz GTA IV i Crysisa na której nie chodziło na max w minimum 40 FPS... Do tego kupiony był w Vobisie słynącym z zawyżanych cen i ogólnie jest nienajlepszy sklep ale z lapkiem trafiłem w 10. Ale co do torby to muszę przyznać rację en_6280

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3>30

pamietac tez ze przeicwnicy visty to najczesciej ludzie ktorzy jej nigdy nie mieli badz mieli a nie stac ich na ogarniety pc ktory by ja normalnie udzwignal

 

se7en ftw

 

anyway, co do lapa proponuje cos z serii HP, Asus, Acer. nie bierz jakiegos niemarkowego crapu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czemu ma niebrać ? Choćby Lenovo ma bardzo dobre laptopy do gier... Ja naprzykład wybrałem samsunga zamiast toshiby która w tej samej cenie oferowała rozmiar 15 i do tego większą wagę (mimo że mam 17!) antybakteryjną klawiaturę (potrzebne w ch... ) i markę. Czemu ma brać coś "markowego" skoro może być coś lepszego w tej samej cenie? Ja np. zawiodłem się na Asusie a laptopy HP są drogie i do nieczego się właściwie nie nadają

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co do lapa proponuje cos z serii HP

Nigdy. Mam laptopa HP i żałuję. Nie tylko ja, laptopy HP nie cieszą się ogólnie zbyt dobrą reputacją jak poczytać opinie po sieci. Dziś za tą cenę za którą kupiłem swojego HP (4800zł), to wolałbym zakupić jakiegoś ASUSa czy MacBooka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nigdy. Mam laptopa HP i żałuję. Nie tylko ja, laptopy HP nie cieszą się ogólnie zbyt dobrą reputacją jak poczytać opinie po sieci. Dziś za tą cenę za którą kupiłem swojego HP (4800zł), to wolałbym zakupić jakiegoś ASUSa czy MacBooka.

ja mam acera extense 7620 17 cali... i muszę przyznać, że jeszcze nigdy mnie nie zawiódł :) te 2 lata temu zapłaciłem za niego około 2500...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja swojego laptopa to głównie do grania używam. Patrząc na parametry, to te wydają mi się całkiem fajne:

http://www.komputronik.pl/index.php/produc...1VN_TY020V.html

http://www.komputronik.pl/index.php/produc...1E-W_bia_y.html

http://www.komputronik.pl/index.php/produc...4G50MN_BT_.html

http://www.komputronik.pl/index.php/produc...7HP_czarny.html

Szczerze mówiąc, nie miałem żadnego z nich, więc poza parametrami że są dobre, to nie mogę nic więcej powiedzieć. Mam osobiście lapka HP i gorąco niepolecam tej firmy, więc też tej jej tu nie dawałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pamietac tez ze przeicwnicy visty to najczesciej ludzie ktorzy jej nigdy nie mieli badz mieli a nie stac ich na ogarniety pc ktory by ja normalnie udzwignal

z vistą musiałem się parać 2miechy, po tym okresie od razu zmieniłem na xp bo wytrzymać się nie dało, ale teraz planuje zakupienie 7

jestem noł lajfem i wszedzie muszę mieć komputer

znam ten ból

Nikt temu nie zaprzecza, ale jak ktoś chce laptopa to może znaleźć taki do gier bez problemu tongue2.gif .

tak ale po co?

stacjonarny do gier

laptop do kontaktu ze światem poza światem(tym cywilizowanym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z vistą musiałem się parać 2miechy, po tym okresie od razu zmieniłem na xp bo wytrzymać się nie dało, ale teraz planuje zakupienie 7

To Ty lepiej zostań na XP, bo Seven to po prostu ulepszona Vista.

 

tak ale po co?

Ja mam lapka do gier, głównie dlatego, że i tak gdziekolwiek zabiorę laptopa to internetu nie ma zazwyczaj, a tak to przynajmniej sobie mogę pograć. Farkraj podał poniekąd dobry przykład, to został zaraz zaatakowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...