Skocz do zawartości

Symulator fizyki 3D


Markar

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od pewnego czasu nutuje mnie takie pytanie... jest coś takiego jak symulator fizyki w 3D? Żeby np. mozna był zrobić sobie odrzutowca krok po kroku xD Zeby np. zrobić morze ropy i ją podpalić, zbudować 2 statki i zrobić żeby do siebie strzelały... No po prostu czy istnieje takie coś?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy dla Ciebie paląca się ropa to fizyka? Hmmm.. pobaw się w np. blenderze, jest fizyka i można sobie wodę zrobić i budować co Ci się tylko wymarzy :P

 

E: Zainwestuj w klocki lego, można prawie wszystko. Samolot z klocków, wylej trochę ropy do wanny i podpal, a ze statkami to sb sam wymyśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup kartę za 2000 zł żeby uciągnąć wodę w czasie rzeczywistym z płynnym obrazem xd

płynnym obrazem xd

xd

xD i wszystko jasne. nie żart.

 

za 2000 zł? moje głośniki,komputer, monitor itd. niewiele więcej kosztują a crysisa pociągnie :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A skąd akurat wiesz co mój emotikon "xd" oznacza? He Panie jaśniewszechniewiedzący? Chłopcze, falująca woda w crysisie jest specjalnie optymalizowana żeby na Twoim rupieciu działała. Tworzenie wody w czasie rzeczywistym jest cholernie pamięciożerne więc jak nie wiesz nawet co oznaczają moje słowa, to proponuję zacząć od słownika języka polskiego. Przeczytaj jeśli umiesz, a jak nie, to proponuję kasetę z sjp i magnetofon, jeśli w ogóle umiesz słuchać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...