Skocz do zawartości

Wybór telefonu


alwin

Rekomendowane odpowiedzi

Ja bym wybrał nokię :P, bo lżejsza, i wygodniejsza w obsłudze (nie trzeba rozsuwać ), tylko oczywiście jakby się dało to bym brał z czarną obudową, wada niema wifi (ale standardy się zmieniają i nie zawsze masz zasięg wifi), ale dla mnie komórka musi być komórką a nie laptopem...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja też chcę komórkę a nie minilaptopa:) a Różnica w kolorach - 16mln vs 256tys jest widoczna? Widze że oby dwie mają GPS to mi się przyda do mojej Mazdeczki:)

 

Za SE przemawia Wi-Fi dosyć mocny argument.. Zwsze internet to internet, no i darmowe YouTube oraz Google Map.

Aparaty maja podobne.. A co z Symbianem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SE jak nie zależy Ci na dużej funkcjonalności, a chcesz mieć w wielu miejscach dostęp do darmowego internetu (wifi). Nokię, jak chcesz mieć bardzo dużą funkcjonalność i modyfikowalność (Symbian). Sprecyzuj na czym Ci zależy w telefonie, bo to pod to trzeba dopasować.

 

Co do tych kolorów - na prawdę się nie odczuwa tej różnicy między 256 tysiącami, a 16 milionami na takim wypierdkowatym wyświetlaczu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sam do końca nie wiem na czym mi zależy.. Z jednej strony fajnie mieć taki kombajn jak ten SE- tylko czy nie sprawdzi sie tu powiedzenie że jak cos jest do wszystkiego to jest do niczego?

 

Ewentualnie myslełem o

samsung/gts7350ultra

 

Ma 5mpix aparat+ autofocusy, micro i inne piuerdoły:)

 

Hmm jednak chyba wezmę tego SE ze wzgledu na neta bo widzę ze gps maja one wszystkie.. Kurczak no nie wiem:)

A jak jest z tym rozsuwaniem? Miał ktos styczność? wygodne to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...