Skocz do zawartości

Podciąganie się na drązku


szpaq99

Rekomendowane odpowiedzi

No i co najmniej 8 ale do 16 powtórzeń - nie więcej jak chcesz mieć jakieś efekty ( jak nie dajesz rady może być ktoś do pomocy, on trzyma twoje nogi i jest łatwiej jak się od nich lekko odpychasz ). No i około 4 serie. Nie rób najwięcej ile możesz za 1 razem aby się zmieścić w tych 4 seriach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście podciągam się nachwytem :)

Polecam: http://www.sfd.pl/Plan_treningu_dla_os%C3%...12-t359947.html

Robię wszystkie ćwiczenia które tam napisali, z tym wyjątkiem że zaczynałem wszystko od 2 powtórzeń (bo więcej razy na drążku nie dałem rady), co drugi dzień i tak przez cały tydzień, następny tydzień to robiłem plus jedno powtórzenie wszystkiego, dziś podciągam się nachwytem 10 razy (raz mi się udało 11!!) , może gdybym robił dokładnie jak tam piszą + dieta to efekty byłyby lepsze, ale i tak jestem zadowolony i to wszystko bez większego katowania się ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ile pompek zrobicie? ja przez tydzień raz codziennie pod wieczór sobie robiłem po kilka razy tyle ile mogłem i z każdym dniem robiłem coraz więcej aż w końcu 22, pewnie gdybym tak kilka miech to juz z 50 bym zrobil, ale po tym tygodniu zapomnialem i juz obecnie z 10-13 max robie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak mam że pompek robię z 2 razy tyle co na drążku podciągnięć (na dzień dzisiejszy około 20), oczywiście robię to staranie i równym tempem, ale jak wcześniej pisałem nie robię tylko jednego ćwiczenia lecz dużo różnych i zmęczenie też robi swoje....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Róznie, czasami po 40 pompek robię, lub więcej. - 100pompek.pl - jestem w twoim wieku ;)

a ile pompek zrobicie? ja przez tydzień raz codziennie pod wieczór sobie robiłem po kilka razy tyle ile mogłem i z każdym dniem robiłem coraz więcej aż w końcu 22, pewnie gdybym tak kilka miech to juz z 50 bym zrobil, ale po tym tygodniu zapomnialem i juz obecnie z 10-13 max robie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...