Skocz do zawartości

Zablokowane Czas


Holdysz

Rekomendowane odpowiedzi

No to mi chodzi o to aby zrobić czas np.coś takiego jak pauza wiem że tam się coś robi w timeline ale tego nie czaje.

Zrobiłem też filmik w game makerze prynajmniej coś do tego podobnego i na końcu chce żeby się automatycznie to wyłączyło bo filmik wychodzi poza obszar a nie żeby kolo spacje musiał naciskać no to pomużcie jak ktoś o potrafi aha najlepiej jakbyście mi to wytłumaczyli tak nie w kodzie bo nic z tego kodu nie rozumiem tylko w tych klockach jak się wstawia.No jeśli się da.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sami piszemy,na tej stronce jest wiele artykułów jak to wygląda,o przykładach nie wspomnę;p

Napisz mi na gg,mam w profili,mogę ci podstawowe podstawy zdradzić jeśli chcesz,ale ostrzegam gm jest bardzo zaraźliwy i nieuleczalny,jak raz go spróbujesz to..szkoda gadać..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E sorry że pytam ale jak są te kody tam widziałem tego troche to wy je tam sami wszystko wpisujecie czy może macie już jakieś gotowe???

Skrypty są pisane w języku zrozumiałym zarówno dla komputera jak i dla człowieka. Dlatego nie jest to żadna magia, nic nie jest napisane bez powodu. Do ich pisania potrzeba:

-znajomości języka programowania

-mózgu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...