Skocz do zawartości

Potrzebny szablon www z końmi!


Paqoo

Rekomendowane odpowiedzi

Paqoo, proszę wyjdź, bo się kompromitujesz. :thumbsup:

 

Powiedz ile masz doświadczenia? Prosiłbym Cię o napisanie prostego systemu niusów, bez logowania... proste wyświetlanie ich + dodawanie z edycją. Oczekuję od Ciebie pełnego OOP + ORM jeśli Ci to nie obce. Płacę 50 zł, co ty na to? Lecz, jeśli skrypt będzie dziurawy, nie ważne na jaki atak, oddajesz mi pieniądze lub niezgodny z umową.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Paqoo, proszę wyjdź, bo się kompromitujesz. :thumbsup:

 

Powiedz ile masz doświadczenia? Prosiłbym Cię o napisanie prostego systemu niusów, bez logowania... proste wyświetlanie ich + dodawanie z edycją. Oczekuję od Ciebie pełnego OOP + ORM jeśli Ci to nie obce. Płacę 50 zł, co ty na to? Lecz, jeśli skrypt będzie dziurawy, nie ważne na jaki atak, oddajesz mi pieniądze lub niezgodny z umową.

kofel dobrze prawi! polać mu!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzisz, że przepłacam? Przecież, za portal bierze 25zł ;/

chyba preinstalacje joomli lub wordpressa na yoyo.pl ;/

 

To ma mnie zdemotywować? Buahahah

 

kolego, to nie pokazuje jaki jesteś tani, tylko jaki jesteś nieprofesjonalny. pokaż co już zrobiliście, a uznam Cię za pro.

*a raczej cie wysmieje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja serio Ci mówię. Możesz nawet wystawić aukcje na allegro, zalicytuje i zobaczymy. Zawrzyj tylko w treści aukcji wymagania jakie Ci postawiłem i jedziemy z koksem.

 

Ja rozumiem, że od czegoś się zaczyna. TYLKO nie od komercji. Doświadczenie potrzebne do zawodu jak i do pracy zespołowej nabędziesz w projektach open source. Nikt Cię nie zatrudni jeśli nigdzie wcześniej nie pracowałeś, bądź nie miałeś żadnego projektu ogólnodostępnego. (jest to kwestia do dyskusji, bo możesz i z miejsca pokazać co potrafisz).

 

#down

lol

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arggghhhh, czyli oferując zlecenie powyżej 2k za sam layout w kilku wariantach plus ileś tam podstron, dałem się oszwabić bo mogłem to samo zlecić za 50zł? <_<

nie, ale będę uważał, że to lamus do puki nie pokaże jakiś swoich prac, tego mi nie wyperswadujesz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...