Skocz do zawartości

Błąd w windowsie


Muchaszewski

Rekomendowane odpowiedzi

Po zainstalowaniu pewniej gry, i po zresetowaniu komputera zaczął się mój problem.

Zniknął mi pasek start. Nie jest to wina tego iż mam włączone auto ukrywanie paska startu. Nie działa przywracanie systemu. Nie działa opcja Kopiuj/Wklej/Wytnij, a także przesuwanie ikonek. Nie działa mi opcja wyszukaj. W innych użytkownikach/trybie awaryjnym dzieje się to samo. Cały pulpit działa, poza paskiem. Cały system się niewiarygodnie długo włącza. System wie że paska nie ma, gdyż zminimalizowane okna leżą w dolnym rogu ekranu. Dzieje się jakby opcja całkowitego zmniejszenia okna do pojedynczego pasku. Dał bym screna ale opcja wklej nie działa.

Nie chodzi mi o opcję formatowania!!! Poszukuję innego sposobu.

Proszę o szybką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmm... Bez formatowania? Możesz zrobić reinstall systemu bez formatowania dysku. Powinieneś zachować pliki a windows powinien zostać. Ew. jeśli nie reinstall to naprawa zainstalowanej kopii windowsa. Normalnie start płyty jak do instalacji, ale zamiast instalacji wybierasz napraw kopię windowsa (czy jakoś tak). Ale oczywiście do obu operacji musisz mieć płytkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...