Skocz do zawartości

Pro Rope


SubHack

Rekomendowane odpowiedzi

No to raczej będzie ciężko mi takie coś zrobić.... :D

Może kiedyś mi się uda, ale raczej nie tym razem. Jestem jak narazie za bardzo początkujący i nie wiem jak mam się w ogóle za to zabrać... :/ edit:// Kombinowałem i coś wymyśliłem, ale kiepsko to się trzyma i pozostanę przy "bez wygięciu". Dlaczego ? A toteż dlatego że lina się wtedy napręża i odbija, również często się zacina, a tego chcę uniknąć. Tak więc pozostaję przy lince która jest nad terenem. Nie sądzę by to komuś jakoś szczególnie przeszkadzało, a z pewnością gra będzie lepiej się prezentowała. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byś miał czas, byś mógł popracować nad jakąś fabułą, bo w tedy gracz chce wiedzieć "więcej", np. jak masz że ktoś ukradł dżem, to gracz chce wiedzieć kto go ukradł (tak dla przykładu dałem :jezor: ) Najlepiej zrób tak jak w Zenku Zombie, dodatki, które się odblokują np. po skończeniu gry, odkryciu tajemnych miejsc podczas gry. To wszystko zachęca, pamiętam jak grałem w Zenka Zombie i ciąglę w niego pykałem bo chciałem wiedzieć jaki jest dodatek po zakończeniu gry na poziomie trudności "Hardkor" :) .

 

Pozdrawiam :sp_ike: .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli byś miał czas, byś mógł popracować nad jakąś fabułą, bo w tedy gracz chce wiedzieć "więcej", np. jak masz że ktoś ukradł dżem, to gracz chce wiedzieć kto go ukradł (tak dla przykładu dałem :jezor: ) Najlepiej zrób tak jak w Zenku Zombie, dodatki, które się odblokują np. po skończeniu gry, odkryciu tajemnych miejsc podczas gry. To wszystko zachęca, pamiętam jak grałem w Zenka Zombie i ciąglę w niego pykałem bo chciałem wiedzieć jaki jest dodatek po zakończeniu gry na poziomie trudności "Hardkor" :) .

 

Pozdrawiam :sp_ike: .

 

 

 

Wiem o co chodzi. Mam już coś w swojej głowie i na papierze, więc o fabułę to się nie bój. :)

Nie oficjalnie mam już kilka pomysłów co do gry, ale to jeszcze za szybko żeby o tym mówić. :)

Powiem jak już coś zbuduję.

Dziękuję za radę, z pewnością się przyda. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...