Skocz do zawartości

sterowniki robią kupe


propaganja

Rekomendowane odpowiedzi

No to tak obkleilem obudowe taśmą klejącą, wymieniłem zasilacz i karte graficzną - i komputer jak nowy tylko mam problem ze sterownikami. Mianowicie instaluje sterowniki do karty graficznej, wyskakuje panel nvidia wszystko jest cacy, wyskakuje "czy chcesz ponownie uruchomić kompter" no to to robie. Tylko problem ze po każdym resecie windows sterowników nie widzi (a instalowalem zarówno ze stronki i z płytki). Wychodzi wiec na to ze przy każdym uruchomieniu kompa musze instalować sterownik a to całkiem irytujące. Może ma ktoś pomysł jak to rozwiązać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Co rozumiesz przez pojęcie dawno? Może premeria radeonów serii 5000? Fakt, duży obsuw z fermi (premiera dzisiaj), który okazał się raczej niewypałem (prócz tego, że jest bardziej przyszłościową kartą, bo wymiata w DX11), podetnie skrzydła NVIDII, ale nie zapominaj, że przez dwa lata spokojnie kosili Radeony praktycznie jedną generacją kart. Raz na wozie, raz pod wozem, nie zawsze można być królem wydajności.

 

Poza tym statystki na luty mówią, że NVIDIA ma 60% rynku zew. kart graficznych, a ATI tylko 30%, więc nie jest tak jak piszesz. Do tego w linuksach króluje dalej NVIDIA, tak samo w profesjonalnych zastosowaniach. Sądzę, że ATI nie zdąży dobić do poziomu 50% udziałów przed wydaniem kolejnej generacji kart przez NVIDIĘ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...