Skocz do zawartości

Zablokowane Jak zapobiec mojemu pociągowi...


Easeful

Rekomendowane odpowiedzi

Lolo zaraz pewnie tysiąc userów wejdzie jak zobaczy nazwe tematu a nie o ten "pociąg" chodzi.

 

Chodzi o to że mam 13 lat i mam totalnego bzika na piciu alkoholu, paleniu czegokolwiek i marzę o tym żeby chodzić na imprezy i pić, budzić sie rano nie wiedziec co sie stalo.. tak jak jest w niektorych filmach.

 

Trochę to nie przyzwoite.. no i ogole kręci mnie to co zakazane (zakazany owoc lepiej smakuje), np z domu w nocy kilka razy zwiewałem potajemnie i piłem z kumplami, w sylwestra spijałem, a moja jedyna taka najbliższa perspektywa życiowa (to co mnie trzyma przy duchu) to to że w wakacje pójde pod namiot z kuzynem i kolegami, będzie picie, palenie i ognisko..

 

Co jest tego przyczyną, i czy da się ten mój pociag powstrzymać ;s? Staram się trochę przestać, np spróbuję nie palić, i pić tylko w jakies okazje, ale to za malo..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

- Zastanów się, czemu palisz / pijesz. Szpan, ciekawość, "bo to fajne"?

 

Palenie: Biorę duże buchy, tak że mi sie w głowie kręci, wszystko wiruje i tak przez chwile jest i to jest fajne, albo jak mam doła to też

Picie: Super samopoczucie (jak duzo), jazda, zabawa i w ogole

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alkohol bezpośrednio wchłaniany jest przez komórki organizmu. Picie niszczy je (nawet jedno piwko na dzień). Tak więc nie radzę chyba, że chcesz na starość być żulem i być bez połowy komórek :)

Ps. Miałem takiego samego kolegę. Przy odrobinie starań w jakie włożył pozbył się alkoholu tak więc to jest do osiągnięcia. Gorzej z paleniem, to się dłużej rzuca i jest jeszcze gorsze od picia. Tata wie, że pijesz? Jeśli nie powiedz mu, a szybko przestaniesz :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pij dalej i wróć kiedyś do domu zarzygany, pobity albo niech cię rodzice odbiorą z płukania żołądka. Albo napisz do Cory Wind z tego forum, niech ci poopowiada swoje historie.

 

Widzę, że Paqoo ogląda temat. Wypowiesz się na temat picia nieletnich?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tata mi raz tłumaczył ze to jest gówno i fajne przez chwile i nie mam się w to wciągać...

 

palić to mogę nie palić bo palenie to naprawde syf, a z piciem.. to się wtedy ograniczę raz na kilka miesięcy w wakacje jak ktos przyjedzie i impra, albo w sylwestra itp..

 

no ale teraz np. skąd się to u mnie wzięło?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Heh, picie...

Sam nie piję (jakoś trudno spodziewać się tego po mnie... a mam nadzieję, że nigdy nie sięgnę), ale czasami mój tata wraca z pracy lekko podpity. Wolałbyś nie widzieć, w jakim jest wtedy stanie.

PS: alkohol rozszerza naczynia krwionośne, co podczas zimy (zwłaszcza picie w dużych ilościach) jest niewybaczalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...