Skocz do zawartości

Ps2 gry


ziomekkamil

Sąda dla posiadaczy ps2  

8 użytkowników zagłosowało

  1. 1. Jaką kupić

    • GTA LCS
      4
    • MoH vanquard
      4


Rekomendowane odpowiedzi

Witam szanownych posiadaczy PS2.

 

Mam problem moge bardzo tanoi kupić prawie , że nową gre i niewiem którą wybrać GTA LCS czy Medal of Honor: Vanquard

 

jeśli GTA LCS to czy jest lepsza od gta sa

jeśli MoH : Vanquard to czy jest lepsza od poprzednich części jak MoH Europan Assult(przeszlem całą)

 

 

Lubie grać w MoH ale jeśli przejde całą to rzuce w kąt a w GTA też lubie grać ( chodzi mi o totalną rozwałke ) noi w nią można grać zawsze.

Słyszałem , że gta lcs to przerobione gta 3 to prawda????

 

 

 

p.s nie piszczie prosze " Wybór należy do Ciebie " bo ja chiałbym obie ale moge jedną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obu bym nie kupił, ale prędzej bym wybrał GTA LCS jako w miarę godnego kontynuatora genialnych 3 i VC :) . MoH na pewno bym nie kupił, bo jak dla mnie granie na konsoli w FPP mija się kompletnie z celem (fanboje x360 - zbluzgajcie mnie teraz).

 

Inna sprawa, że obie te gry nie są zbyt godnymi kontynuatorami swoich serii, jak dla mnie :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Obu bym nie kupił, ale prędzej bym wybrał GTA LCS jako w miarę godnego kontynuatora genialnych 3 i VC :) . MoH na pewno bym nie kupił, bo jak dla mnie granie na konsoli w FPP mija się kompletnie z celem (fanboje x360 - zbluzgajcie mnie teraz).

 

Inna sprawa, że obie te gry nie są zbyt godnymi kontynuatorami swoich serii, jak dla mnie :P .

 

 

nikas żl mi cie co to wniosło do tematu

a tak Topicowo to chyba wybiore GTA temat zamknięy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...