Skocz do zawartości

Czym usunąć niechciany plik


Lollus

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam podobny problem, oczywiście próbowałem usunąć w trybie awaryjnym, trybie czystego bootowania (czy jak on się tam zwie), próbowałem sformatować partycję (nawet za pomocą linuxa i gparted live - nie chciały się włączyć z jakiegoś powodu, zawsze jakiś błąd wyskakiwał), usuwać za pomocą różnych programów, które polecali na innych forach... No i nic. Do usunięcia mam 4 pliki, które nie są na partycji systemowej tylko na dodatkowej. Ścieżka (tu NIE ma Windowsa, był kiedyś XP, ale teraz mam 7 na C) D:\WINDOWS\system32\Macromed\Flash i pliki Flash10c.ocx i FlashUtil10c.exe. Pisze, że nie może ich usunąć bo są obecnie używane (nawet w trybie czystego bootowania) Kolejna para jest w D:\Documents and Settings\Webzir\Dane aplikacji\SecuROM\UserData i w nim pliki ????????????????????? i ?????????????????????, które, gdy chce je skasować oznajmiają mi, że ich nie ma...

 

Help, bo mimo, że te pliki zajmują parę mega to gdy tylko one są na dysku zajęte miejsce na dysku to... parę giga. (tak, tak, mam włączone pokazywanie ukrytych plików)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...