Skocz do zawartości

Grabarz & RokiAlth's Minecraft Server


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 621
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ok, te osoby ktore wyslaly mi PW zostaly przyjete i prosze je aby odpisaly mi swoje nicki w grze ten kto nie podal jeszcze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D wiecie co, chcial bym podziekowac osobie ktora mi zdemontowala zamek - serio podziekowac bo odwalila za mnie kawal zmudnej roboty :D :D teraz wystarczy ze sobie wybuduje na tym murowanie i po robocie a tak to mial bym na glowie jeszcze niszczenie. Danke ^^

 

Linki juz wysylam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oko okiem, szablon znam na pamiec, 3 minuty roboty i tyle ;P udostepnianie potrwa pare minut (szkoda ze nie ma wysylania grupowego :/)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Maxpayn, skrzynke oproznij ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Grabarz: Czy w tej grze jest definicja "oszukiwania"? Kiedy używasz Custom Made klienta, żeby zrobić screenshoty mapy? Najwidoczniej tak, ponieważ za latanie i robienie SS dostałem bana od Grabarza... To nie strzelanka, to nie rpg, w tym nie da się oszukiwać, w tym nie ma jasno określonego celu... Skoro latanie i robienie SS to oszukiwanie, to oszukiwaniem możesz też nazwać teleportowanie się za pomocą przycisku R, czemu za to nie zaczniesz Banować? Nikomu nie przeszkadzam, najwidoczniej poczułeś się gorszy i musiałeś jakoś się zadowolić... Szkoda, że w zły sposób. Przypominam Ci, że banujesz osobę która Ci o tej grze powiedziała, dzięki której pewnie marnował byś czas na poznawanie dziewczyn, uczenie się... Tak się traktuje tego, który to rozpoczął.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w tej grze jest definicja "oszukiwania"?

Weź sie odwal, robisz wszystko żeby się wywyższyć w grze czitując, takie to fajne? Ja nie widze przyjemności z patrzenia jak jakiś pajac lata po mapie z predkoscia swiatla.

I weź już nie wymyślaj...

ALBO NIECH WSZYSCY LATAJĄ ALBO NIKT INACZEJ GRA JEST BEZ SENSU.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od teraz opem bede tylko ja, a latanie samo w sobie nie jest zlem, ale niech nikt tego nie uzywa prosze bo nie chce klotni na moim serwerze. macie sie bawic budujac a nie wnerwiac tym co inni potrafia a my nie, prosty argument mam nadzieje ze zrozumiecie. dziekuje, odpalam serw znowu.

A latanie itp to bede uzywal ewentualnie ja aby kontrolowac lepiej sytuacje. czasem zezwole komus na to jesli zechce akurat robic screeny / filmik itp, ale tylko za moja zgoda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Weź sie odwal, robisz wszystko żeby się wywyższyć w grze czitując, takie to fajne? Ja nie widze przyjemności z patrzenia jak jakiś pajac lata po mapie z predkoscia swiatla.

I weź już nie wymyślaj...

ALBO NIECH WSZYSCY LATAJĄ ALBO NIKT INACZEJ GRA JEST BEZ SENSU.

Nie chce Ci mówić,

ALE TO TY ( też mam kapsloka ) wcześniej się wywyższałeś mając admina. No tak. To byłeś ty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nadal You are Banned.

 

i przykro mi Grabarz, ale jak już mówiłem wcześniej, to tak jak by mianować prezydentem ucznia liceum. Dać dziecku władze.

 

 

A latanie itp to bede uzywal ewentualnie ja aby kontrolowac lepiej sytuacje.
nie chce się kłócić ale chyba wiesz, że "aby lepiej" + "kontrolować" to odwieczne wymówki do wojen i morderstw ;p?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie chce Ci mówić,

ALE TO TY ( też mam kapsloka ) wcześniej się wywyższałeś mając admina. No tak. To byłeś ty.

Ja się wywyższałem? To poproś PsichiXa, żeby mi go zdjął, proszę bardzo, ale bycie adminem to nie jest to samo co czity.

Ruszacie niebem i ziemią z powodu jednej, głupiej gry bo wam się chce PRZEKLINAĆ, CZITOWAĆ I BÓG WIE CO WIĘCEJ. Pieter czy ty nie potrafisz grać NORMALNIE, tak jak WSZYSCY?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I znowu wysylanie linku, nie?

Link bede wysylal tylko gdy bedzie zmieniany, a tak to po restarcie odpalajcie ten sam :)

 

a mogę chociaż biegać 2x szybciej?

Pieter, prosze, wiesz ze by zaraz wszyscy chcieli. Powtarzam - na wszelkie przywileje zezwole tylko pod waznym argumentem, ok? nie chce by ktos mi marudzil ze mu zle na serwerze :)

 

I prosze zakonczyc klotnie tutaj bo na forum moge Was spokojnie zwarnowac za to, badzcie dla siebie mili i wyrozumiali, bo inaczej wyrzuce konkretne osoby z gry, a na serio nie chce tego robic - nie zmuszajcie mnie do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pieter, prosze, wiesz ze by zaraz wszyscy chcieli. Powtarzam - na wszelkie przywileje zezwole tylko pod waznym argumentem, ok? nie chce by ktos mi marudzil ze mu zle na serwerze :)

no łokej no, odbanuj mnie ;p

 

poza tym fajna jest opcja "dump level" którą mogę skopiować mapę od Ciebie po prostu wchodząc na nią i potem używać na własnym serwerze :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I prosze zakonczyc klotnie tutaj bo na forum moge Was spokojnie zwarnowac za to, badzcie dla siebie mili i wyrozumiali, bo inaczej wyrzuce konkretne osoby z gry, a na serio nie chce tego robic - nie zmuszajcie mnie do tego.

BTW. Dlaczego świetnie się grało póki pieter nie wyskoczył ze swoim lataniem? :f

I tak się kończy każda gra, ktoś zawsze musi się bawić w czitera.

Grabarz, Proszę Cie bardzo olej już ten temat. Czemu ja musze az blagac o koniec klotni zamiast zalatwic to od razu? bo mi zalezy na tym byscie nie musieli obrywac, ale sami sie nieraz prosicie. Ostatni raz - SPOKÓJ PROSZĘ, to do każdego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...