Skocz do zawartości

Grabarz & RokiAlth's Minecraft Server


Grabarz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 621
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

O 21:00 serwer ruszy znowu, sprawdze zniszczenia i przywroce kopie jesli beda duze. Chetnych do grania zapraszam do wysylania PW.

A i zdejmuje wszystkie OPy, bede mial tylko ja, gdyz w zamknietym serwie nie potrzebny bedzie drugi. chyba ze bede dawal komus godnemu na czas gdy opuszcze a ta osoba bedzie przekazywac go dalej w ten sam sposob tylko gdy aktualny OP opusci mape!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze wyszedłeś choć byłeś jedyna osobą. Nawet wszystkim gadales ze wychodzisz zeby kazdy wiedzial ze nie ma OP'a i ma naskarzyc niewiadomo w jaki sposob.

Ja też muszę czasem wychodzić, poza tym, powiedziałem to, bo i tak każdy by zauważył na czacie, że wyszedłem. A to tak trudno jest kiedy wróce na serwer powiedzieć mi kogo zbanować za złe zachowanie a kogo nie? A i PsichiX ma w logu plik z całą rozmową na czacie, więc sprawdzimy kto jak się zachowywał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 21:00 serwer ruszy znowu, sprawdze zniszczenia i przywroce kopie jesli beda duze.

 

Mam na nowo usunąć pole 10x20x8 z bloków i wyrównać teren pod nimi? Dzięki. Ale to i tak ciekawsze zajęcie od siedzenia na gmclanie wyczekując na nowego posta.

E:Nadal czekam na wiadomosc ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 użytkownik(ów) przegląda ten temat

C-C-C-Combo Breaker!

 

@grabarz:

Ci co lataja po powierzchni moze by cos zauwazyli ale budowali pedalskie zamki krasnoludow. Pozostali latali pod ziemia i mi tunele woda zalewali a z lagow nie wiedzialem kto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po 21:00 zrobie boty od banowania i reszty dupereli

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mam takie pytanko, skąd mam wiedzieć który teren jest wolny i gdzie mogę budować?!

Psichix nie wiem czy zauważyłem PW, ale grzecznie Ci się przypomnę że taką wysłałem. :)

Możesz budować wszędzie byle by nikomu nic nie niszczyć (na wolnym miejscu)

@PsichiX: A serwer kiedy odpalisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oki, w takim razie czekam na link i włączenie serwera i biorę się do pracy. Nie myślałem że taka prosta zabawa może sprawiać tak wiele frajdy i konstruktywności.

Co racja to racja

 

C-C-C-C-C-C-C-Combo Breaker

19 użytkownik(ów) przegląda ten temat.

 

@up. W środku jest wszystko ok, tylko na zewnątrz jest nieciekawie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja widziałem jak ktoś na moich oczach zmieniał kolor (oka) na zielony, ale myślałem, że t ty

To był ktoś o nicku "swiecidlo" albo "swiecidelko", nie pamietam, ale to on wszystko rozwalał, przyłapałem go na gorącym uczynku. Ban na IP poleciał od razu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...