Skocz do zawartości

FoxEngine by Crezzy


Rekomendowane odpowiedzi

Jak wiecie a jeśli nie wiecie na GMCommunity jest umieszczony wspaniały silnik FoxEngine 2.3b lecz zawieraz błąd którego ja nie potrafiłem naprawić więc dodałem na GMClan moją wersje prawie identyczną w której błędy są naprawione można ją ściągać z GMClan Uploader !

Oto link : FoxEngine by Crezzy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak wiecie a jeśli nie wiecie na GMCommunity jest umieszczony wspaniały silnik FoxEngine 2.3b lecz zawieraz błąd którego ja nie potrafiłem naprawić więc dodałem na GMClan moją wersje prawie identyczną w której błędy są naprawione można ją ściągać z GMClan Uploader !

Silnik jest spox,ale mało dopracowany xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na przykład jakie nie dopracowania są to poprawie !!!

 

No wiesz jak to ma być silnik na którym mają się opierać gry platformowe to powinien mieć jakieś strzelanie itp. To tylko podpowiedz.

P.S: Jak na taki ubogi silnik wersja 2.3b nie jest za wysoka?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności
No wiesz jak to ma być silnik na którym mają się opierać gry platformowe to powinien mieć jakieś strzelanie itp.
To może niech od razu zrobi całą grę platformową gdzie sie podmieni tylko sprity i układ elementów na planszy? :/
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja już informowałem że silnik który ja poprawiłem gdyż był on na GMCommunity lecz nie dało się go uruchomić wogule miał mase błędów a oryginalny tytuł to FoxEngine 2.3b by Fox - NL

a moja wersja nazywa się FoxEngine 1.0 by Crezzy !!!!!!!!!!!

zapamiętajcie to

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie ja już informowałem że silnik który ja poprawiłem gdyż był on na GMCommunity lecz nie dało się go uruchomić wogule miał mase błędów a oryginalny tytuł to FoxEngine 2.3b by Fox - NL

a moja wersja nazywa się FoxEngine 1.0 by Crezzy !!!!!!!!!!!

zapamiętajcie to

Gdyby to był twój silnik to mógłbyś napisać "by Crezzy".W takiej wersji podpisz "FoxEngine 1.0 by Crezzy.Powered by Fox-NL" lub

"FoxEngine 2.3b modified by Crezzy"

Jak mieł tyle błedów to po co go poprawiałeś jak mogłeś swój engine zrobić.

 

Pozdrawiam!

 

P.S- Wersja 1.0 to i tak za dużo :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Filar Społeczności

Sprawdziłem wersję oryginalną i niby poprawioną. Chcecie wiedzieć czym się różnią? Jeżeli chodzi o silnik, to praktycznie niczym, prócz dodania efektu zanika dalszych obiektów, to to jest zwykły plagiat. Żadnych poprawek błędów nie stwierdziłem.

 

ps. Crizzy wywal z info wzmiankę o GMCLAN.ORG bo tylko wstyd nam robisz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak ale jak ja chciałem to uruchomić to cały czas wyskakiwał błąd z wszystkimi deskami i ludzikiem a poza tym ten gość mi się podoba =)

aha gadałem z Fox - NL powiedział że spoko że to poprawiłem ale mam dopisać jego imie w informacjach :P

PS. za nie długo lepsza wersja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...