Skocz do zawartości

Zablokowane Logika


Arcalian

Rekomendowane odpowiedzi

Każdy może interpretować je inaczej. Wiesz dlaczego? Dlatego, że człon tej nazwy to "inteligencja". Ile razy mam ci powtarzać, że w punktach jest nie wyrazisz?

Hah, nieno :lol2:

O ile pełna i stuprocentowa zgoda, że inteligencji nijak nie da się określić liczbowo...

 

Spytam setny raz. I o czym ty w ogóle piszesz? Miotasz się bez sensu, od obrażania mnie, po jakieś wzięte z kosmosu stwierdzenia. A prawda jest taka, że jesteś po prostu "znafcą".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 62
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja jestem "znawcą"? Ha, dobre. Ja nie szpanuję pierwszym lepszym pojęciem. Ja się gubię w swoich myślach? Dobre :D .

 

Przyznaj się do błędu, ten temat był dla ciebie swego rodzaju testem, ja już jego wynik znam, po prostu wyskoczyłeś z banalnymi zagadkami. Jeżeli w moich postach doszukujesz się obrazy drugiej osoby, to gratuluję :) .

 

Mnie twój wynik nie obchodzi, dałeś się wielu ludziom poznać, jako człowiek, który dowartościowuje się robiąc głupie testy. Zostań sobie psychologiem i idź w cholerę ;) . Gdyby dla psychologa więcej płacono, być może nie zostawał by nim pierwszy lepszy człowiek, lecz ktoś, kto zna się choć trochę na ludziach, pracował z wieloma przypadkami i pomógł ogromnej liczbie osób.

 

Masz problem z podaniem definicji inteligencji, dlatego uważam, że robisz testy, a nawet nie wiesz, czego dotyczy ich wynik. A no i przyzwyczajony jestem do tego, że gdy człowiekowi kończą się argumenty używa ironicznego "Nieno" (to piszemy razem, od kiedy?), więc daruj sobie :) . A najbardziej mnie rozwaliło to, co napisałeś do PoxiPola. Nie wiedziałem jednak wtedy, jaki jesteś zawzięty, więc nie chciałem kontynuować tego tematu, ot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...