Skocz do zawartości

Winda


Moho

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ^^"

 

Mam dosyć dziwny problem, i nie potrafię sobie z nim poradzić, Jak zrobić taką windę żeby mi Player nie utykał w niej ????? Bo moja działa tak, że jak wejdę w windę to musze cały czas podskakiwać playerem to dopiero zjedzie w dół ale gdy znowu ją dotknę playerem to się zatrzymuje, w dodatku jak już zjedzie i styknie się z blokiem który ma zatrzymywać windę to player mi na niej utyka.

 

Jeżeli wie ktoś jak zrobić normalna windę to prosiłbym o odpowiedz lub przykład.

 

Pozdrawiam Moho !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym zrobil timeline i przez np. 10 stepow ruch na ukos, zalezy jaka odleglosc ma to pokonywac, nastepne 10 stepow w przeciwna strone, i jeszcze 1 set the timeline na ta co robisz i wtedy bedzie caly czas latac tam i z powrotem, ja bym tak zrobil :lol2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki myślę że mi się przyda :3

 

też miałem ten problem, ustaw żeby player w czasie kolizji z windą nie miał VERTICAL SPEED =0 tylko VERTICAL SPEED =-2

ja tak zrobiłem i działa, jeśli nie kapujesz mogę zrobić przykład

W sumie dobre tylko jak się winda zatrzyma to player dziwnie skacze i się też trochę zacina.

 

Ja bym zrobil timeline i przez np. 10 stepow ruch na ukos, zalezy jaka odleglosc ma to pokonywac, nastepne 10 stepow w przeciwna strone, i jeszcze 1 set the timeline na ta co robisz i wtedy bedzie caly czas latac tam i z powrotem, ja bym tak zrobil :lol2:

Emm heh ?? :3 że co ?? :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...