Skocz do zawartości

Zablokowane Mega Pistol I


entrixo

Rekomendowane odpowiedzi

Siemano to mój pierwszy post :D

----------------------------------------

MEGA PISTOL I

Screeny:

screen1.png

screen2.png

screen3.png

screen4.png

screen5.png

Sciągnij Tutaj!

Oceniajcie i jesli jest jakis bug wysylajcie pomoc!

Pytanie: Jak zrobić takie świecące oczy u przeciwnika tak podobnie jak w opengl?

Odp. Narysuj w sprite gosciowi plusy po srodku oczu wokół czerwona literka U!

Wybierz potem Smooth Edges i gotowe! Efekt OpenGl bez niego!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy to nie przypadkiem jeden z tych tutoriali z gamemaker.nl ?? Bo ty chyba tylko level nowy zrobiłeś i texture przeciwnika...

OTÓŻ TO!! JEden z drugim zobaczą Cairo 3, CairompOade lub Walkę turową 3d albo Leader of trible, i myślą że 3d jest banalne jak bułka z masłem. Tak łatwo nie ma , nie można przerobić gotowych przykładów bo nic z tego nie wyjdzie. Trzeba pracować nad swoimi umięjętnościami. Jednak mam też dobrą nowinę: Cairo 3 w godzinę nie powstało, wiele pracy całego sztabu ludzi , hektolitry potu , Mega Dżule pracy, tysiące Newtonów siły, setki KiloWatogodzin składało się na tą grę.

Powodzenia w dalszym tworzeniu i Wesołych Świąt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OTÓŻ TO!! JEden z drugim zobaczą Cairo 3, CairompOade lub Walkę turową 3d albo Leader of trible, i myślą że 3d jest banalne jak bułka z masłem. Tak łatwo nie ma , nie można przerobić gotowych przykładów bo nic z tego nie wyjdzie. Trzeba pracować nad swoimi umięjętnościami. Jednak mam też dobrą nowinę: Cairo 3 w godzinę nie powstało, wiele pracy całego sztabu ludzi , hektolitry potu , Mega Dżule pracy, tysiące Newtonów siły, setki KiloWatogodzin składało się na tą grę.

Powodzenia w dalszym tworzeniu i Wesołych Świąt.

* * *** *** ********* *** ****** (cenzurka ;])

 

Co do gry, to można i przerobić przykład, (sam nie raz tak robiłem) ale przykład ma tylko pomóc i czegoś nauczyć, a nie ściągniesz, dodasz to i owo i już. Popracuj jeszcze nad tą grą aby przeważała tam twoja praca a nie innych (chodzi mi o przykład).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...